• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CARPASS
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Wilda
Saturday 09 October 2004 - 13:02:18
Host
Prosím Vás,potřeboval bych poradit ztratil jsem od svého auta astraG carpass mám nějakou moľnost např.v servisu kde jsem auto koupil tento carpass sehnat nebo jsou vąechna čísla a kody od auta nenávratně pryč?!!? Kod od radia si naątěstí pamatuju!!!
klubo
Saturday 09 October 2004 - 18:26:04
Host
V kaľdym oplu ti to zjistěj podle VIN na počkání, mě to stálo 600Kč.
NIO
Sunday 10 October 2004 - 07:24:46
Host
pokud jsi to kupoval uplne nove v nejakem autorizaku tak primo tam maji data tveho carpassu.
JInak na zjisteni u dovozu to bude tezsi. budou se vymlouvat ale do tydne by ti to meli zjistit prez centralu. Budes potrebovat napr. nemeckej technicak, vlkej i malej technicak cz a kupni smlouvu. ale je to vsude jinak a chtej pokazdy neco jineho. Spravnej prodejce autorizovany by ti to mel udelat zdarma.
klubo
Sunday 10 October 2004 - 12:40:01
Host
Tak v liberci asi správnej autorizák není (600kč) a trvalo to asi 5 minut, chtěli jenom velkej techničák. Byl to dovoz z F.
NIO
Sunday 10 October 2004 - 16:45:43
Host
ale za tak kratkou dobu to zjistit to je dobry. to bych zaplatil taky.
klubo
Sunday 10 October 2004 - 17:59:00
Host
No řikal ľe to posílaj do německa. Mě spíą nasralo to, ľe mi řekl ľe se bez těch kódů nedostane do jednotky a přitom jinde po mě ten kód nechtěli. Takľe vyhozenejch 600.
Anonymous
Sunday 10 October 2004 - 18:15:49
Host
Zdravim,v Chomutově taky chtěli (600kč),ale čekal jsem 4. dny.Jinak bez těch kódů se skutečně nedostanou na vąechno ale jenom na základní část,třeba poruchu na airbagu neumí v běľném serv.přečíst-můj případ.
NIO
Monday 11 October 2004 - 20:42:57
Host
tak pro upresneni. Na passu je dulezity kod imobiliseru a kod klice.
Ani jedno neni potreba k napojeni na diagnostiku a cteni kodu. Jen pouze pro to k cemu ty kody slouzi. vyroba klice a naprogramovani cipu klice nebo moveho imob, nebo pro vymenu ECU.
klubo
Monday 11 October 2004 - 22:09:46
Host
tak vidíą jak toho některý svině zneuľívaj jo to je byznys, to ľe já na to dělám půl dne (a někdo třeba dva dny) je nezajímá - kdybych to k tomu opravdu potřeboval, tak to jeątě pochopim... mam oply rád aůe ten servis mě fakt sere!!!! A marľe 46,2% taky neni moc kóąér a jeątě si to ten blbec napíąe na monitor na kterej vidí kaľdej zákazník hnus (ąkoda ľe tady není smajlík kterej blije)
Anonymous
Thursday 14 October 2004 - 21:01:50
Host
Dnes jsem se od mechanika Oplu dozvěděl, ľe kdyľ dá dotaz autorizovaný servis na pass, dostanou odpověď z Německa a na servis přijde účet na 602 Kč. Takľe servis za to nemůľe. Jak jsem koupil. tak prodávám.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2241 sec,0.1731 z toho dotazů.