• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ložiska
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
petr
Wednesday 04 May 2005 - 20:10:02
Host
Zdravím
Rád bych se zeptal kolik me asi zhruba bude stát výměna předních loľisek na Astru G 98 1,4 a jeątě co je no tom pravdy, ľe se mění mazivo v kloubu který je za nábojem kola (sem amater tak to snad pochopíte), samozřejmě ľe myslým neautorizovaný servis.
Díky moc za radu
petr
Wednesday 04 May 2005 - 20:52:23
Host
Po zadání dotazu jsem najel na internet a zjistil jsem ľe jedna sada loľiska stoji kolem 4000 troąku jsem se zhrozil a tak se jeątě zeptám řeąily byste problém, ľe občes píská přední kolo a to v rychlostech od 20 do max 50 pak uľ ne, není to brzdama to vím na 100 procent, někdy to zmizí otočením kola někdy přejetím přes hrbol a tak, je to dost různé, de mě o to jestly jízda je bezpečná a jestly byste rači stím jezdily nebo zaplatily nehoráznou cenu?
vvdd
Thursday 05 May 2005 - 01:12:50
Host
Můľu tě ujistit, ľe loľiska v kolech určitě pískat nebudou. To kdyľ odejde, ozývá se spíą hučení neľ pískání. Kdyľ to zvedneľ na hever, vezmeą za kolo nahoře a dole a zkusíą zacloumat, poznáą, jestli má loľisko vůli, nebo ne. ( Tímhle způsobem zjistíą i vůli na čepu ramene.) Podle mě na 99% brzdy. Vymontuj destičky, očisti hrany kotoučů, vyčisti pořádně brzdiče v místech, kde se v nich pohybují destičky, lehce mázni tak, aby se ti vazelína nedostala na styčnou plochu destičky a kotouče. Pak to chce rozhýbat brzdovej váleček a máznout vodící tyčky, na kterých se pohybuje pohyblivá část brzdiče. Pak bude po pískání.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1276 sec,0.1039 z toho dotazů.