• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Corsa 1.5 TD
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Cedric
Monday 16 May 2005 - 07:34:06 Citovat
Host
Ahoj, nemá někdo infomrace(jakékoliv) o Corsa B s motorem 1.5 TD. Údrľba, zkuąenosti, atd. Prostě cokoli.
Rád předám své zkuąenosti s tímto vozítkem..
Díky
fryda
Tuesday 17 May 2005 - 14:15:47 Citovat
Host
Ahoj, mam Corsu 1.5TD, ale teprve od zimy, takze ti asi moc informaci neposkytnu. Co by te konkretne zajimalo?
Nevis nahodou, kde je v Corse originalni cidlo venkovniho teplomeru? Uz me nebavi jezdit, a bat se abych v -34 st. neumrznul
Mongoose
Tuesday 17 May 2005 - 17:38:06 Citovat
Host
Myslím ľe je to pod předním blatníkem...
Anonymní
Thursday 19 May 2005 - 17:37:01 Citovat
Host
To fryda: to čidlo je za předním nárazníkem, najdeą ho snadno, jdi po drátech.. Ajak jsi spokojený s corsičkou..
Anonymní
Saturday 21 May 2005 - 07:23:53 Citovat
Host
HELP, Help, Help, na palubce mi neukazuje teploměr teplotu motoru.. Ale termostat funguje, pouątí chladičku i do velkého okruhu. .Mám dotaz zdato, ľe mi nefunguje čidlo teploty c hladící kapaliny, nebo motoru, nebude mít vliv na spotřebu nebo něco takového, myslím tím, zda počítač nevyhodnotí, ľe je motor pořád studený a nebude obohacovat palivovou směs.. Mám Opel Corsa 1.5TD. Díky za radu...
klubo
Saturday 21 May 2005 - 09:31:50 Citovat
Host
čidlo co je v nárazníku a zobrazuje teplotu na displeji nemá s motorem a jeho řízením nic společnýho
Anonymní
Monday 23 May 2005 - 06:09:05 Citovat
Host
Já se tké neptám, na čidlo snímače teploty okolí ale na to, zda má na chod motoru vliv, ľe mi neukazuje na přístrojové desce teplotu motoru, ale termostat funguje, bude asi vadné čidlo.. Proto se ptám, zda to nemůľe mít vliv na spotřebu a pod....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1561 sec,0.1062 z toho dotazů.