• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nejde mi klima
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Henrik
Saturday 16 July 2005 - 23:47:48 Citovat
Host
klima je napustena a natlakovana, ale po zapnuti - svieti signalka a necitim, ze by sa motor viac zatazil
poradte mi prosim, kde co skontrolovat?

VDAKA
ronin44
Monday 18 July 2005 - 07:40:17 Citovat
Host
Spina Ti kompresor?
Anonymní
Monday 18 July 2005 - 07:57:18 Citovat
Host
Je treba mit zapnuty kompresor. ECO rezim jede bez neho.
Anonymní
Monday 18 July 2005 - 21:17:10 Citovat
Host
ECO rezim?? O nicom takom neviem..
To ci spina kompresor zistim ako? Viem akurat, ze je nekde na remenici spojka, ktora spina kompresor, ale nenapada ma, ako ju otestovat.

VDAKA ZA RADY
ms
Monday 18 July 2005 - 21:29:28 Citovat
Host
A nezabudni skontrolovat poistky, kontrolka svieti aj pri vypalenej poistke. ci ti zapne kompresor spoznas aj podla toho ze zakolisu otacky pri volnobehu. cau
Henrik
Monday 18 July 2005 - 23:05:05 Citovat
Host
uz som zistil, ECO je len pri digiklime, ja mam manualnu
poistky som zbezne pozrel a nasiel som vypalenu pod cislom 10 -15A, vymenil som a nepomohlo
mam ale problem - nemam manual k Zafire, takze vobec netusim ktora poistka je naco nepomoze niekto a nezoskenuje mi tu stranku z manualu Zafiry?

otacky slabucko zakolisu, skoro to nepostrehnem, ale vzduch ide stale teply
ronin44
Wednesday 20 July 2005 - 14:09:54 Citovat
Host
Otacky kolisali aj mne, ale klima nesla. Nespinal mi kompresor. Neviem, ay mas motor ale u mna je kompresor pri pohlade spredu v lavej dolnej casti pred motorom. Ci zopne - budes pocut cvaknutie po tom, ako Ti niekto vnutry zapne klimu.
U mna bola odpalena cievka kompresora, previnutie starej + robota a material okolo toho 6600,-Sk. Nova cievka sama o sebe 5500,-Sk a v znackovom servise by najskor menili cely kompresor...
Henrik
Wednesday 20 July 2005 - 21:45:31 Citovat
Host
Mam diesel 2.0 DTi. Uz som skusal - pocuval som uchom nad tym traktorom, necvakne nic, hoci kontrolka klimy zasvieti. Je ale pravda, ze to pri rachote naftaku nie je mozne pocut. Ako ju inak otestovat?
Nalavo vpredu vidim chladic klimy. Ako sa k tej cievke dostanem, co vsetko treba dat dole?
SCULLY
Wednesday 20 July 2005 - 22:31:07 Citovat
Host
I u takovýho traktoru bys to slyšel ako to cvakne. Kontrolka ti bude svítit pořád i když klima nejede. Může to bejt přechodový odpor u konektoru na kompresoru, nebo pojistka ( prohlídni je fšechny nic nezkazíš ), málo média nebo může být problém přímo v kompresoru.
Henrik
Wednesday 20 July 2005 - 22:56:49 Citovat
Host
OK, pozriem konektory. Ako sa ale mam orientovat v tak hustej zastavbe okolo motora, aku ma Zafira Nemate niekto fotky tychto priestorov, aby som netapal, kde konektor spojky a kompresoru?
Poistky som premeral vsetky, su OK v motorovom priestore, aj v kabine, tam sa mi nezda chybajuce relatko vlavo v bielom stvorci.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1318 sec,0.1036 z toho dotazů.