• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
opravný lak
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Tuesday 26 October 2004 - 13:57:17
Host
Koupil sem si opravný lak u Opla - dvě tubičky, jedna s barvou a druhá s čirým lakem. Ale neni tam návod a já jouda nevim jak mam oąetřit rezíky a čim to mám odmastit. Rezíky mám na hraně dveří, kde to je voflákaný. Jinak někde to mam jenom oprejsknutý ale nerezne to. Poradte prosím někdo
Anonymous
Tuesday 26 October 2004 - 15:04:28
Host
Podle me musi rez pryc a to asi nejlip pujde smirkem nebo bruskou, ale to uz bude vetsi plocha na lakovani, ty trubičky podle mne budou jen na skrabance od kaminku a drobny ąramy třeba u klik dveří.
klubo
Tuesday 26 October 2004 - 15:31:04
Host
No dyk jo, uľ sem s tim zatřel jenom takový ty ďubky od kamínků a vomlácenosti na hraně dveří. Doufám ľe nevadí ľe sem to neodmastil...páč sem jel koupit ředidlo a zapomněl sem ąrajtofli tak sem se na vyprd
Praetor
Tuesday 26 October 2004 - 15:48:56
Host
no, zes to neodmastil to nevadi, paklize ti nevadi ze to z toho casem vylestis
[ Edited Tue Oct 26 2004, 03:49PM ]
klubo
Tuesday 26 October 2004 - 16:16:05
Host
to je jedno páč sem zatíral hlavně blatník, kterej stejně nechám přelakovat aľ budu dávat coupe nárazník. A na těch dveřích se vomlátí i normální barva. Maximálně to na jaře udělám znova...
laca
Sunday 31 October 2004 - 16:31:16
Host
klubo napsal ...
Koupil sem si opravný lak u Opla - dvě tubičky, jedna s barvou a druhá s čirým lakem.

pls, kolik to stálo?

[ Edited Sun Oct 31 2004, 04:31PM ]
klubo
Sunday 31 October 2004 - 18:14:23
Host
155 korun s 5% daní, coľ je levnějąí neľ ve speciálkách na autolaky
Rene
Sunday 31 October 2004 - 18:32:29
Host
No ja viděl opravenou Filcku necim podobným ( takový dva laky na nehty )a pak taky ty zaslzené oči.
Kámoąovi hopla krůta na kapotu a pak ji to chuděrce uklouzlo To co stihl udělat jenom barvou tak to jeąte ąlo, a kdyľ se ta místa pokusil jeątě přelakovat tak vznikla rázem vysoká vrstva a před opravou to vypadalo mnohem lépe. Zkus raději objevit nějakého modeláře co si kamufláľ modelů i sám stříká.
Anonymous
Sunday 31 October 2004 - 19:46:04
Host
chce to potom jeste zabrousit a zalestit,ale na metalíze to je stejne trochu videt.ta se musi proste striknout
klubo
Sunday 31 October 2004 - 19:53:03
Host
No kvůli »upce 3*3 mm nebudu stříkat kapotu, to se na mě nezlob, od těchle oprav nikdo nečeká ľe to nebude z blízka vidět. Na nějaký velký plochy nebo 10cm rejpance to samozřejmě neni. Jak říkám je to na malý »upky od kamínků atd.
[ Edited Sun Oct 31 2004, 07:56PM ]
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2039 sec,0.1567 z toho dotazů.