• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Slabý účinek brzd
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
klubo
Sunday 24 July 2005 - 12:34:41 Citovat
Host
Mám problém s brzdama, já sem si toho nevšímal protože s autem jezdim furt takže mi to nepřijde, ale kámoš se svezl mym autem a když htěl zabrzdit tak ho málem trefila mrtvice, že prej mi to vůbec nebrzdí! A mam si prej zkontrolovat hadičku z vakuový pumpy, jenže která to je a kde ji najdu? Vakuová pumpa vim kde je akorát nevim jaká hadička věde do brzd. Pro úplnost mam kotouče i vzadu a nemam ABS.
Anonymní
Sunday 24 July 2005 - 21:44:02 Citovat
Host
hele klubo já myslím že opel brzdí jinak než folks nebo renault, je potřeba víc síly......nemyslím že je to závada ale spíš vlastnost
SCULLY
Sunday 24 July 2005 - 22:38:55 Citovat
Host
KLUBO KLUBO JE TO TA SILNÁ CO MÁ NA SOBĚ TAKOVÝ ŽLUTÝ POJISTNÝ BAZMEK TA SLABÁ CO JE VESPOD JDE NA PODTLAKY K SELENOIDUM. FOTKU MÁŠ NA MEJLU
klubo
Sunday 24 July 2005 - 22:41:50 Citovat
Host
2scully:dík moc kouknu na to
...jinak vlastnost to asi nebude protože ten kámoš co stim jel tak má to samý akorát má ABS
klubo
Monday 25 July 2005 - 21:33:28 Citovat
Host
ještě sem teď zjistil že on má větší kotouče, vepředu 280mm a vzadu 256mm a já mam vepředu 256mm a vzadu 240mm, on má dovoz SRN a já francie...žabožrouti asi moc nebrzděj
dada
Monday 25 July 2005 - 22:10:56 Citovat
Host
já mám 1.6/16v kombíka a vzadu jsou bubny.....koupeno tady.....pivopijci asi nebrzděj vůbec, no jo, po 6ti plzních se nebojíš ani čerta a vidíš i do úplně nepřehledný zatáčky _s103
Václav
Tuesday 26 July 2005 - 07:23:08 Citovat
Host
2 Dada: to nebude množstvím piva, ale tím, že máš šestnáctistovku (výše je řeč o dvoulitrech)..
dada
Tuesday 26 July 2005 - 22:08:58 Citovat
Host
skoro bych diskutoval, mojí 16tistofku jsem viděl německou a měla kotouče i v zadu, jiný kraj, jiný mrav
klubo
Tuesday 26 July 2005 - 22:36:31 Citovat
Host
němci maj kotouče vzadu i na 1.2 16V, prej je to kvůli tomu že je neomezená rychlost na dálnici....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1430 sec,0.1069 z toho dotazů.