• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
predni naraznik
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
maxim
Tuesday 26 July 2005 - 11:54:03 Citovat
Host
astra G: mam vyskoceny trochu pred. naraznik, kousek za svetlem. jsem byl dnes v servisu kvuli defektu, tak se jich ptam jestli mi ho tam nandaji zpatky. Manik se na to podival a rika: "to nepujde, ty packy jsou urvane". Tak by me zajimalo, co s tim....popr. jaky dil na vrakaci koupit....preci ten kus plastu s temi zapadkami (nebo co to je) by mel jit koupit, namontovat a naraznik znovu zacvaknout ne ? dik za radu
klubo
Tuesday 26 July 2005 - 14:54:19 Citovat
Host
no nevim co myslí těma packama ale na špičkách nárazníku sou vodící lišty který sou přinejtovaný k blatníku a k nich je nárazník zacvaknutej a zároveň přes podběh přišroubovanej, já sem ty lišty kupoval a stojej asi 150kč/kus u opla, na vrakovišti to nekupuj protože můžou bejt otrhaný ty zacvakávací drážky. Pokud máš ale prasklý ty držáky na nárazníku co sou právě přišroubovaný v těm vodícím lištám tak už ti asi nic nepomůže...jinak většinou to z těch lišet vyskakuje když máš po bouračce zaraženou výztuhu...stačí i 3 mm a je to v pytli, potom se musí buď vyvrtat díry vo výztuhy o kousek dál nebo výztuhu vyměnit

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1590 sec,0.1346 z toho dotazů.