• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hvízdání serva
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Ali
Wednesday 27 July 2005 - 12:19:50 Citovat
Host
Zdravím! Mám Astru G (X16XEL) a poslední dobou se mi při pohybu volantem rozpískává servo (typ TRW). Při otočení volantu se tón zintenzivní a pak postupně slábne, až utichne. Olej jsem zatím neměnil, hladina je těsně nad ryskou "min". Může to být zavzdušněním, nebo mi odchází něco v čerpadle serva? Pokud s tím máte někdo zkušenosti, za každou radu předem díky!
prtka
Thursday 28 July 2005 - 06:40:41 Citovat
Host
Ali Opel zase něco vymyslel, pokud ti to pracuje v poho tak to neřeš a zhlas si rádio až ti to bude blbnout,tak to bude asi čerpadlo,je vlastně v té nádobě kam se leje olej do serva.Výměna oleje ,můžeš zkusit,Vypustíš ho ,když odděláš ty trubičky na řídící trubce dole na řízení a budeš otáčet doleva a doprava.Pak je lepší to ještě projet a otáčrt volantem ať to všechno vyteče.Kup si v Ople novou kapalinu do serva na Gčko stojí asi 230kč,ale stejně nevěřím ,že to je tím,prostě odchází oplův zázrak EHPS mě to taky blbne první dvě zatáčky po nastartování,když je pod 15°C pak vše OK ,to mi hlava nebere
Ali
Thursday 28 July 2005 - 07:57:28 Citovat
Host
Dikas, s tim radiem máš asi pravdu. Zatim to funguje bez problemu, jen doufam, že až to zhebne, seženu čerpadlo za nějakou slušnou cenu ve vrakáči. Jinak mě docela překvapilo, že ti to blbne pod 15°. Já to mám skoro přesně naopak, čím je tepleji, tím větší kňučení a pod 15° je to celkem v pohodě.
klubo
Thursday 28 July 2005 - 08:45:22 Citovat
Host
prtko doufám žesi to nemyslel tak že má jedzit se servem bez oleje aby všechen vytekl????????? to by mohl rovnou jít pro nový čerpadlo ne?
Anonymní
Thursday 28 July 2005 - 11:23:55 Citovat
Host
Ali, jak je venku nad 20 stupnu a motor je poradne zahratej, tak po 20 km mi to zacne poknouravat - presne to dela i mne , s klubem jsem to tu kdysi resil. NIO mi na to rekl, ze je to OK, ze to muze delat i vetsi brajgl ..a tak uz s tim tak 3 mesice jezdim a kalim na to s pozdravem HAPPY---nechce se mi prihlasovat bo jsem linej
beavis
Friday 29 July 2005 - 18:49:59 Citovat
Host
Taky mi u Astry G (X16XEL) knoura servo. Furt, kdyz je teplo a i kdyz je zima. A moje Astra neni jedina u ktery sem to slysel. Tak je to asi normalni.....
Anonymní
Friday 19 August 2005 - 21:16:01 Citovat
Host
Jo je to normální bzuká mi to už rok a jezdím s tím vesele aniž bych se tím zatěžoval!!!A stejně tak se chovalo i servo v Renaultu tvingo-asi podobný zázrak!

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2086 sec,0.1797 z toho dotazů.