• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Astra G huci pneu ?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lublin
Wednesday 24 August 2005 - 10:20:40 Citovat
Host
Zdravim, asi pred dvema mesici jsem si koupil nove pneumatiky Savy, najel jsem na nich asi 5 tis., vzorek je stale super, ale ted pozoruji, ze pokud jedu 50 km\h a vic, ze auto strasne huci. Pokud ale vice zatocim, tak hukot prestane. Dalsi vec je, ze od 120 km\h mi zacne pomerne dost vibrovat volant, tak to tipuji na prevazeni kol..

Myslite, ze to huceni delaji znicehonic ty pneumatiky. Loziska mam menena. Predni obe.
klubo
Wednesday 24 August 2005 - 11:14:39 Citovat
Host
a co geometrie? doporučil bych vyvážit kola a udělat velkou geometrii, potom je taky možný že máš v prde... tlumiče a máš vohopsaný gumy
Moja
Sunday 18 September 2005 - 09:41:45 Citovat
Host
Lublin napsal ...
Zdravim, asi pred dvema mesici jsem si koupil nove pneumatiky Savy, najel jsem na nich asi 5 tis., vzorek je stale super, ale ted pozoruji, ze pokud jedu 50 km\h a vic, ze auto strasne huci. Pokud ale vice zatocim, tak hukot prestane. Dalsi vec je, ze od 120 km\h mi zacne pomerne dost vibrovat volant, tak to tipuji na prevazeni kol..

Myslite, ze to huceni delaji znicehonic ty pneumatiky. Loziska mam menena. Predni obe.


Koupil jsem auto i s gumama (SAVY) a po jejich přezutí na značku (semperit) hučení přestalo, není zdaleka tak velké...
klubo
Sunday 18 September 2005 - 10:14:49 Citovat
Host
vono to ale nebude tim že savy hučej a semperit hučej míň, spíš bych hledal chybu na autě.....aby seperity nezačly hučet za měsíc taky...
Prazdroj
Monday 19 September 2005 - 09:58:18 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Já měl na zadku Barumky a taky strašně hučely. Potom jsem auto obul na Dunlop a hučení nikde. Takže gumy! Původně jsem mislel že mam geometriji v pr... ale ta je v pořádku. Napřed bych skusil si odnekoho pujčit gumy a vyskoušet než jizdit po geometrijích a td... všechno stojí prachy.

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
riwal
Monday 19 September 2005 - 10:23:30 Citovat
Host
Savy jsou poměrně mekký a tichý, hladal bych problém jine - souhlas s klubem - geometrii atd.
Lublin
Monday 19 September 2005 - 12:54:24 Citovat
Host
Prevazeni pomohlo, uz to pri vyssich rychlostech neklepe do volantu.
Na geometrii byla spatna sbihavost, tak to seridili a zaclo hucet lozisko.
Ale bylo nacly, tak jsme ho vymenili.
Jen otazka, jestli se ted znovu musi po vymene loziska na geometrii?
riwal
Monday 19 September 2005 - 12:58:27 Citovat
Host
Pokud nešáhli na čepy tak ne, ale to asi museli, tak to nech sjet.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Po zář 19 2005, 01:01 ]</span>
Moja
Tuesday 20 September 2005 - 21:32:57 Citovat
Host
klubo napsal ...
vono to ale nebude tim že savy hučej a semperit hučej míň, spíš bych hledal chybu na autě.....aby seperity nezačly hučet za měsíc taky...


Je to možné, ale mám najeto 7tis. a zatím se to nezhoršuje, ale savy mají podobnej vzorek jako bravuris od barumu a tam je přímo napsáno, že jsou hlučné...(pořád jsou ale lepší hučící gumy než přidřené ložiska, takže jestli je to fakt gumama, tak to snad ještě ujde)
ronin44
Wednesday 21 September 2005 - 09:42:06 Citovat
Host
Na margo len edna rada, pokial nechcete lietadlo, vyhnite sa pneu Matador MP41...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2161 sec,0.1683 z toho dotazů.