• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vibrace volantu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
jirka_liberec
Tuesday 02 November 2004 - 15:42:06
Host
Mám Astru Caravan 2,0 DI 16V. Od rychlosti cca. 110 km/h mi vibruje volant. Čím horąí silnice, tím víc. Myslel jsem, ľe je to vyváľením kol, ale dával jsem v servisu nové zimní gumy s vyváľením a dělá to stále. Čím to můľe být? ®e by čepy na řízení?
riwal
Tuesday 02 November 2004 - 18:54:14
Host
Můľou to dělat kuláky řízení, stabilizátor, ale jistotu, ľe máą ze servisu vyváľený kola to nikdy nemáą. Na léto mi přezouvali v Barumu a od 100km/h se auto třáslo jako by se mělo rozpadnout. U kámoąe v servisu mě to převáľili a bylo to o 5 na kaľdý straně kola. Srovnali to na nulu vąechno OK.
riwal
Tuesday 02 November 2004 - 18:59:08
Host
Můj kámoą automechanik říká, ľe pokud nemáą rozmazanej znak na volantu, tak to neřeą - no to bylo jen tak pro zasmání.
Lib
Tuesday 02 November 2004 - 19:17:21
Host
zkus to prohnat na nejake lepsi silnici, nejlepe dalnici. Vetsinou to vibruje jen v urcite rychlosti (treba 100-120). Pokud jo, tak je to fakt vyvazeni. Tatovi nemohli ve 2! pneuservisech vyvazit elektrony a az asi na poctvrty (v prvnim jednou, v druhym 2x a pak u nakyho znamyho) se povedlo ...
NIO
Tuesday 02 November 2004 - 19:18:00
Host
podle motoru nejspis A-G.
vnitrni klouby na tyckach rizeni, nebo jejich krajni cepy rizeni, kulaky, nebo silenty v ramenech
Anonymous
Wednesday 03 November 2004 - 16:51:48
Host
Můľe to být různou roztečí mezi dírou na ráfku ( elektronu ) a nábojem.Pomůľou vymezovacípodloľky. Ty se dají sehnat v kaľdém pneuservisu,neboje udělá ąikovnej soustruľník.
Luke
Sunday 07 November 2004 - 11:05:16
Host
zdravim, mel jsem stejny problem u Astry F, vyvazovali mi kola trikrat a porad to hazelo pri 115km/h, rikali ze to je dobry a ze to lip nejde, po asi tak 500km mi zmizel vzorek z prednich kol - doplazil jsem se do servisu a vysledek: hnuta geometrie skoro o centak, tak bacha, fakt se to tvarilo jak nevyvazeny kola...
riwal
Sunday 07 November 2004 - 13:40:31
Host
Hmm můľe být - tak geoąka by se měla dělat aspoň jedou za rok, hlavně kdyľ jezíľ po Praze.
Anonymous
Monday 08 November 2004 - 08:35:56
Host
a co brzdové kotouče? probrzdíą, vezmeą louľi, a jsou křivé....měl jsem to takhle na kadettu, tam byly nechlazené a soused na mondeu, tam jsou chlazené
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2023 sec,0.1672 z toho dotazů.