• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
český manuál na zafiru
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
host
Monday 12 September 2005 - 13:39:49 Citovat
Host
Dobrý den!
Před časem jsem koupil Zafiru 1.6 dovezenou z SRN s německým manuálem. Poradí někdo kde sehnat čecký, třeba i v elektronické podobě?
rumcajs
Monday 12 September 2005 - 14:43:32 Citovat
Host
na Odkaz (mozna i jinde na netu) si muzes objednat knihu Jak na to? ktera je spolecna pro Astru/Zafiru a obsahuje vice praktickych rad nez manual
pzeleznik
Monday 12 September 2005 - 16:59:45 Citovat
Host
No úpřimně, tá knižka Jak na to...vyhozené peníze, já si ji pořídil ale většina je o Astře. Nenapsal jsi odkud jsi. Mám ji originál v češtině, jsem ochoten půjčit na okopírování. Jsem z Brna.Když tak napiš na mail.
Anonymní
Monday 12 September 2005 - 17:36:16 Citovat
Host
souhlasim, ze jako automechanik bych se podle knizky neuzivil, ale pro kutila, ktery nechce s kazdou vymenou zarovky/pojistky/filtru kapaliny atd jezdit do servisu je uplne v pohode
Venca Duffy
Sunday 18 September 2005 - 16:55:45 Citovat
Host
Taky jsem koupil Zafiru ročník 2000(2.0Di16V) dovezenou ze SRN a rád bych sehnal CZ manuál-klidně i v elektr. podobě. Když byste někdo o něčem věděl, dejte vědět (můj E-mail Email). Pokud by někdo něco měl v knižní podobě, rád přispěju na poštovné a popř. na nějakou priviz. (jsem z Plzeňěkýho kraje)
Zdeňka
Wednesday 25 January 2006 - 16:31:52 Citovat
Host
Moc bych stála o manuál na Zafiru, český. Toto je už starší debata. Kdyby mi ale někdo mohl manuál nabídnout, budu strašně moc vděčná. Jsem z Prahy, mohu si i okopírovat. Díky!
Henry
Wednesday 25 January 2006 - 21:15:40 Citovat
Host
Najlepsie je obratit sa na zastupenie Opel, mne ho poslali na dobierku, cca 300 Sk. Dostal som slovensky a mal som na vyber pre aky rocnik ho potrebujem...
prtka
Thursday 26 January 2006 - 07:18:34 Citovat
Host
Odkaz ....G/Žirafa
JirkaŠ.
Sunday 19 March 2006 - 08:04:57 Citovat
Host
Dobrý den!
Pøed èasem jsem koupil Zafiru 2,0 dovezenou s francoutkým manuálem. Poradí nìkdo kde sehnat èecký, tøeba i v elektronické podobì?
NIO
Sunday 19 March 2006 - 09:43:26 Citovat
Host
pokud chcete manual na zafiru je podobny jako na astru G, tak me napiste. poslu ho po netu, ale ma to 25MB tak je potreba dohodnout kam.treba prez uschovnu.
Email

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2167 sec,0.1744 z toho dotazů.