• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mlátí náprava jako kráva :-)
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo-
Thursday 30 September 2004 - 22:03:32
Host
Začalo mi něco mlátit u pravýho předního kola, kdyľ zatáčim doleva a vjedu i do malý díry. Nevíte co to můľe bejt? O víkendu mě čeká 500km, nemůľe se něco stát?
riwal
Friday 01 October 2004 - 06:43:15
Host
Kulovej čep a pokud je hodně vymletej, tak můľe vylítnou a kaľdý kolo Ti pude jinam - následky si asi dokáľeą představit uľ sám. V lepąím případě jsou to silentbloky na rameni - to není tak kritické. Rozhodně to nech zkouknout.
NIO
Friday 01 October 2004 - 21:28:46
Host
videl bych to na tycku stabilizatoru.
klubo-
Sunday 03 October 2004 - 19:48:37
Host
no tak sem se teď vrátil, najel jsem za víkend 720km a dojel sem v pohodě:-) Ale uľ vím přesně kdy to mlátí - jenom kdyľ zatáčím doleva a přejedu nerovnost - nejlíp to je slyąet na kostkách. Měl sem docela bobky ale dopadlo to dobře. Nechám si to zkouknout a díky za rady
klubo
Monday 11 October 2004 - 22:12:56
Host
Tak mi to dneska skouknul soudruh kamarád servisman a je to kulák. A řikal ľe to je docela akutní...
[ Edited Mon Oct 11 2004, 10:28PM ]
riwal
Tuesday 12 October 2004 - 07:05:54
Host
No tak aspoň jednou jsem se trefil
Anonymous
Friday 19 November 2004 - 10:53:47
Host
Ahoj lidi,
můľe mi někdo poradit ?
Kdyľ otočím volantem do prava nebo do leva na doraz, tak to odněkud ze serva nebo nevim odkud hrozně píská. Taky mi při tom točení (na studeno) straąně křupou kola (asi nějaký uloľení tlumičů nebo co).

Jo pak by mě zajímalo, kolik můľe stát kompletní výměna kladek, vodní pumpy a rozvodového řemene ?

Čím to je ?

Dík moc
Email
NIO
Friday 19 November 2004 - 19:30:26
Host
To anonym: Piska klinovy remen, je malo napnuty, nebo opotrebovany. Na konci otaceni se oteviraji prepousteci ventilky a pokud jsou trochu starsi a ztuhlejsi tak to brzdi cele servo a pak se smeka. To paraskani se ozyva od vrchnich lozisek ulozeni tlumici. Jasou tam loziska a pokud zreznou jsou natvrdo a nekdy se to otaci jen prozina a to je velmi spatne.
nevimjakou astru mas a a dle toho rozvody.
Email
ICQ26338144
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2242 sec,0.1752 z toho dotazů.