• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
klepnutí v nápravě (poloose) při plnem rejdu a couvání
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
IPI
Monday 28 November 2005 - 21:15:22 Citovat
Host
zdravím, občas mi při prudším rozjezdu někdy i při brzdění něco "křupne" resp. klepne někde v nápravě. (jen pravá strana) Připádá mi, že to častěji klepne při plném rejdu a couvání. Bude to homokyneták nebo čep nápravy ? Dík za názory a zkušenosti. 2.0 DTi,
rtt
Tuesday 29 November 2005 - 07:26:34 Citovat
Host
Nevím jak u Astry,ale u GolfaII mi přesně tohle dělal kulový čep na př.nápravě (axiální vůle)
Dan
Tuesday 29 November 2005 - 21:22:09 Citovat
Host
Naprosto stejne zvuky a hlavne pri couvani jsem opravoval taky - byl to vymlacenej kul.cep na tyci stabilizatoru.
Je plastovej se dvema kulaky. Jeden je uchycen na pouzdro predniho tlumice a rduhy konec na torzni tyc.
Alespon na benzinu to tak mam.
IPI
Friday 02 December 2005 - 11:58:24 Citovat
Host
Nevím, jak poznat, který čep to je, jestli čepy na spojce stabilizátoru nebo čep na ramenu (pokud to není kloub). Na první pohled a při "ručním lomcování" nejsou žádné vůle nikde vidět. Myslíte, že bych měl zajet třeba na STK a nechat s autem zatřepat na těch jejich stolicích ?
Yper
Friday 02 December 2005 - 13:10:53 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Tak pokud to chřupnutí cítíš ve volantu a "jen" někdy, tak to rozhodně nejsou kulové čepy, ale je to to samé, co se děje i nám na Vectrách - výrobní vada a mají to všechny! Někdo víc a někdo míň, ale všichni. Projevuje se to např. při dosti velkém natočení kol při odbočování v křižovatce atp. a né vždy, ale opravdu jen někdy.


Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1712 sec,0.1319 z toho dotazů.