• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Oprava laku
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Honza
Thursday 18 November 2004 - 09:01:25
Host
Ahoj vsichni,

chci se poradit. Mam na lemu praveho zadniho blatniku takovou mensi odreninu. Bohuzel je to videt az na plech, ktery zacina chytat neprijemnou barvu . Muzete mi nekdo poradit, jak to osetrit, abych tu korozi zastavil popr. eliminoval na minimum? Hlavne ted pred zimou by se to hodilo, aby mi to ta sul nesezrala uplne.

Podotykam, ze cely zadni blatnik menit ani nechavat prebrusovat a strikat se mi fakt nechce. Jo a mam stribrnou metalizu, tak snad by to slo nejak zacistit.

Diky za rady.
Honza
klubo
Thursday 18 November 2004 - 09:34:18
Host
máą F nebo G astru?
Honza
Thursday 18 November 2004 - 13:28:16
Host
Mam G combi..
dada
Thursday 18 November 2004 - 14:50:23
Host
pěkně přebrousit, základovka, přebrousit, stříbrná, přebrousit, stříbrná, a pak dvě vrstvy krycího laku. Mě to míchali na kadetta ve kbelích a dopadlo to super. Celkové náklady 600,- kč a trocha sraní. Musíą to mít odmaątěné jinak se to oloupe
Honza
Thursday 18 November 2004 - 16:35:38
Host
A neznate nekoho v okoli Ostravy, kdo by byl kvalitni, rychly a levny? Doma na to nemam vybaveni, takze to musim sverit zrejme nekomu jinemu. Pokud neexistuje "zazracny" pripravek, ktery na to striknu a je to OK

Dik.
EnRico
Sunday 17 April 2005 - 14:35:05
Host
Taky mě o čeká a tak se chci zeptat, zda odmaą»ovat benzínem, lihem, toluenem ... ? Ne, fakt si nedělám pr*el, fak nevím. Aby to neseľralo zase tu okolní barvu. Uľ mář ąmirgly 120, 240 a 400 a objednanej opravnej lak.
Anonymní
Sunday 17 April 2005 - 18:11:26
Host
technickej benzín je ok, kdyľ se s tím pomazlíą ani to nebude vidět, jen metla....pod úhlem jinak odráľí světlo
Anonymní
Monday 18 April 2005 - 15:48:27
Host
Honza194.228.54.212 napsal ...
Ahoj vsichni,

chci se poradit. Mam na lemu praveho zadniho blatniku takovou mensi odreninu. Bohuzel je to videt az na plech, ktery zacina chytat neprijemnou barvu . Muzete mi nekdo poradit, jak to osetrit, abych tu korozi zastavil popr. eliminoval na minimum? Hlavne ted pred zimou by se to hodilo, aby mi to ta sul nesezrala uplne.

Podotykam, ze cely zadni blatnik menit ani nechavat prebrusovat a strikat se mi fakt nechce. Jo a mam stribrnou metalizu, tak snad by to slo nejak zacistit.

Diky za rady.
Honza

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1571 sec,0.1183 z toho dotazů.