• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Kadett :: KADETT :: Kadett motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nestartujici kadet
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Honza
Friday 19 November 2004 - 13:30:22
Host
Ptam se za kamose, ktery nema internet. Ma problem se startovanim v zime (motor se toci, ale nenaskoci). Uz to mel u dvou mechaniku a i kdyz vymnenili spoustu dilu, tak problem stale pretrvava. Kamos uz je z toho bezradny a opet se blizi mraziky. Nevite nekdo co stim muze byt? Diky

jedna se o opel cadet 1.6i (rok vyroby "asi" 1990), abs.
riwal
Friday 19 November 2004 - 13:50:47
Host
Čidlo teploty motoru.
Anonymous
Friday 19 November 2004 - 13:54:21
Host
to uz menili
riwal
Friday 19 November 2004 - 14:23:56
Host
Tak napią co měnili, a» se máme čeho chytit.
Honza
Friday 19 November 2004 - 15:06:13
Host
OK zjistim a napisu. zatim dik
Andrej
Friday 19 November 2004 - 16:55:48
Host
Riwal - nee, tim to nebude. Honza - napis co je to za motor (tim ma obvykle zacinat jakykoliv dotaz, jen tak btw).
NIO
Friday 19 November 2004 - 19:45:05
Host
Andrej160.218.40.134 napsal ...
Riwal - nee, tim to nebude. Honza - napis co je to za motor (tim ma obvykle zacinat jakykoliv dotaz, jen tak btw).


je to tam, cti jak se rika mezi radky. 1,6 1990
je to ale opravdu neuplne. ze.

U kadaka nejdrive zmer tlaky a, a podivej se na rozvody.
pak cidlo otacek nebo halluv snimac.
svicky, zapalovaci modul, kabely, vstrikovac. ale to uz dobyr mechanik urcite menil. tak jeste mrkni na jednotku jestli do ni jako do vetsiny kadaku nezateka po kabelech.
Priste zbytek. A halvne ja psal Andre !!! typ motoru.
Andrej
Tuesday 23 November 2004 - 00:15:09
Host
Souhlas s NIO. Jestli je to opravdu (NEJSPIS JO)e/c16nz (2NIO - btw, nejak posledni dobou jsem potkal par kadaku s 16se - ta stara silenost s 3kou LE-Jetronic se 2ma ECU ), tak predevsim (beru v uvahu, ze mechanicky je motor v poradku - kompresni tlaku, rozvody atd ):
1.Hall v rozdelovaci - sere se dost casto. Nehodlam popisovat jak, nicmene v 90% se da opravit se 100% zarukou, cena opravy srovnatelna s cenou dilu na vrakaci (akorat davam zaruku).
2. Modul zapalovani tento motor nema, NIO myslel civku - mozne, ale mene pravdepodobne. Zkousi se snadno, tak nebudu ani popisovat...
3. Vstrik - totez co civka - je to mozne...Postup zkousky znamy...Zaroven se vyzkousi i privod a tlak paliva.
4. Voda v jednotce - vyndat, otevrit, pokud uvnitr je vlhka bez zelenych stop koroze- na 2dny ponorit do techn. lihu, pak zkusit natocit, pokud ko nebo uz zelene zrezla- na vrakac pro jinou nebou ke mne na opravu (sorry za self-promotion, ale UPRIMNE neznam nikoho jineho na podobne prace).
Tak hodne zdaru kamosovi i jinym 16nz drajvrum
Honza
Tuesday 23 November 2004 - 10:48:04
Host
ten motor je opravdu 16nz. reknu mu co jste tady psali a uvidime.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1535 sec,0.1221 z toho dotazů.