• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
diferak prevodovka
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
martin
Tuesday 13 June 2006 - 01:11:48 Citovat
Host
Cauves,jasne de to,sem to delal na svy vectre,diferak je stejnej a z F16 pasuje do F18.A cenovy rozdil F16 a F18 je markantni.Takze pokud ti odesli jen satelitni kola mas vyreseno.

No nejspíš se mi kus zubu v diferaku urval a prorazil telo prevodovky.Uplně mi vytekl olej a když kouknu pod auto tak na mě z proraženého víka motoru kouka kus ozubeného kola. Známý mi řekl že to je zralé na výměnu celé převodovky,tak teď lítám a sháním po všech čertech.Díky za odpověď.
Miky
Tuesday 13 June 2006 - 20:00:45 Citovat
Host
Potkalo te totez...zrejme slabost F18 tek.Kazdopadne telo prevodovky zalepis lepidly na bazi kovu nebo zavaris hlinikem to delaji.Pak kola z F16 a vyjde to mnohem levneji.A pokud mas k dire pristupa pujde zadelat nemusi hlavne prevodovka ven,jen se vyhodi poloosy a sunda spodni viko prevodovky,vytoci jedna centralni matka kolem poloosy a celej diferak na tebe vypadne ven.Protoze vyndavat prevodovku ven a menit neni otazka hodiny a hlavne to stoji dost penez.Me prace stala 2000 a prevodovka F16 2500.+gufero+olej. Jinak mi zbyla prevodovka F16 bez diferaku kdyby byl zajem.
Michal x18xe
Wednesday 28 June 2006 - 10:51:19 Citovat
Host
Kluci ohledne toho vysypani toho diferaku resil tady nekdo ze je f 18ka kratka (sportovni) a dlouha VeBe CD
Jestli to na to nema vliv...
To stejny se delalo s F16 kratka CR a dlouha WR...mozna je to presne naopak.
Miky
Wednesday 28 June 2006 - 12:53:23 Citovat
Host
Tak to nevim ze je vic verzi,nicmene pokud ano budou reseny jinym pomerem prevodu,tezko koly diferaku,takze dle me bude diferak stejnej.
rob
Wednesday 28 June 2006 - 13:02:48 Citovat
Host
Jak píše Miky na diferák by to nemělo mít vliv,neboť rozdíl mezi dlouhou a krátkou F18 je ve stálém převodu.Tedy mezi poměrem zubů hrušky vůči talíři.Diferák a rychlostní převody jsou stejné.
Michal x18xe
Wednesday 28 June 2006 - 15:08:22 Citovat
Host
Robe mimo.. Tak nejenom ze to ma jiny stalej prevod tak i samotne prevody od 2ky do 5ky...
Peta x20xev
Wednesday 28 June 2006 - 15:10:11 Citovat
Host
Kluci co se tam ma nalit do prevodovky za olej? Nebo jaky kdo z vas tam dal.
KopA
Wednesday 28 June 2006 - 17:10:10 Citovat
Host
Podle me bude do prevodovky stejnej cervenej sajrajt jako do serva nebo diferaku (Omega). Teda GM norma Dexron II je jedno co koupis za znacku.
Miky
Wednesday 28 June 2006 - 20:23:24 Citovat
Host
Hlavne prevodovej.....ja tam mam nejakej shell

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1911 sec,0.1545 z toho dotazů.