• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
benzin v kabine
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
radim
Thursday 19 August 2004 - 02:57:37
Host
AHOJ MÁM DOTAZ. mam VB 1.6 16V, rv.96. Uvnitř auta a v kufru mi smrdí benzin. Ale jen někdy. Venku není cítit nic a v motor. prostoru taky nic. A nemá na to vliv mnoľství benzínu v nádrľi. Moľná snad kdyľ tomu trochu dávám pokouřit. Je tam někde nejaký ventil který vrací palivo do nádrľe? nebo jiná vifikundace? díky
riwal
Thursday 19 August 2004 - 06:57:17
Host
Pod zadním se dákem je plastovej kryt, ten sundej a pod ním najdeą víko palivovýho čerpadla, vedou tam dvě hadice a konektor s kabelem. Zkontroluj hadice, jestli nesáknou. Pak by to jeątě mohlo být těsnění pod tímto víkem. Otvírá se pootočenim (bajonet) - bacha to těsnění se tam hrozně blbě dává, větąinou musí na to bejt dva. Jo a nekuřte u toho.
Kulich
Thursday 19 August 2004 - 08:33:13
Host
Kdyľ je řeč o benzínu &| tak jsem dneska tankoval (10l v nádrľi) no a kdyľ jsem tam dal nějakých 20 litru, začal mi kapat benál pod károu někde za rezervou.... Čím to můľe být? Nikdy předtím se mi to nestalo a v pohodě jsem tankovával plnou. Aľ to asi odněkud vyteklo, tak to i vykapalo a pak uľ ani kapka a podle ukazatele jsem tam těch 20 litrů dal. Co to
Pravdou je, ľe jsem stál dál od stojanu a pistole tam byla vytočená ve vodorovné pozici, protoľe se mi to nechtělo drľet (plná nevyąla, kdyľ to začalo kapat )
riwal
Thursday 19 August 2004 - 10:24:58
Host
Buď je prorezlá nebo jak jsem psal, těsnění pod víkem palivové pumpy.
Kulich
Thursday 19 August 2004 - 13:08:00
Host
Těsnění pod víkem Mě to kapalo pod auto... vevnitř jsem nic necítil. A prorezlá? To by snad vyteklo vąechno, ne? Teď jsem se byl mrknout a pod autem je sucho a v nádrľi je benálu stejně, jako kdyľ jsem přijel Tak to asi nebylo na mě, co RIWALe
riwal
Thursday 19 August 2004 - 15:38:12
Host
Pokud je ąpatný těsnění pod víkem pumpy teče to pod auto po nádrľi, vevnitř nemusíą nic cítit protoľe na tom je poměrně těsný plastový víko pod sedákem. Prorezlá můľe bejt nahoře, na boku atd. ne zrovna dole, aproto vyteče jen to co je nad. Takľe to bylo na Tebe.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1849 sec,0.1360 z toho dotazů.