• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
prevodovka
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
loki
Monday 13 February 2006 - 13:52:10 Citovat
Host
asi dva mesiace vlastnim opel vectra B 1.7TD a z casu na cas sa stane ze pri jazde na stvrtom prevodovom stupni sama od seba vyskoci rychlost... cim to je sposobene? sprava sa to tak iba na stvorke. dakujem za nazory
jakub-kosice
Monday 13 February 2006 - 21:47:19 Citovat
Host
moze to byt velka vola rych paky ze ti rychlost nezapadne mozno to treba cele nastavit ale to je dost zlozite a ked tomu nerozumies tak to nespravis skus jazdit 1-2-3-5 a bude to dobre cauki
JT
Tuesday 14 February 2006 - 09:50:32 Citovat
Host
Vyskakuje to pravidelně nebo jen někdy.
A v jaké rychlosti popř. nejsou slišet nějaký zvuky když to vyskočí?
Anonymní
Tuesday 14 February 2006 - 18:36:35 Citovat
Host
JT napsal ...
Vyskakuje to pravidelně nebo jen někdy.
A v jaké rychlosti popř. nejsou slišet nějaký zvuky když to vyskočí?



nieje to pravidelne, iba obcas, je tazke povedat rychlost, nieje to jednoznacne raz tak, raz tak, co sa tyka zvukov nieje pocut vobec ni prevodovka je ticha aj pocas bezneho chodu aj pocas toho ked vyskoci rychlost, mozno by som mal opisat presnejsie stav, kedy sa to stane - ked idem konstantnou rychlostou na stvorke (napr. 70km/h) a potom chcem pridat, alebo ked idem hore kopcom a otacky klesaju, pri dosiahnuti urcitej rchlosti, stvorka vyskoci. tak asi tak. dik za odpovede.
JT
Tuesday 14 February 2006 - 20:35:00 Citovat
Host
Zkus seřídit řazení. Pak už zbývá jen převodovka
Visse
Tuesday 14 February 2006 - 21:27:13 Citovat
Host
rád bych ti pomohl , ale to co si myslím už tu bylo řečeno. Mám dotaz na tebe loki, jaké máš pneu letní a zimní, mám totiž totéž VB r97 1,7TD a zimní mám 175/70 R14 a jsem spokojený a letní zatím níc, tak mně zajíma co máš abych porovnal, Rozhoduju se mezí zachováním pružnosti motoru při takto menším průměru kola a nebo klasika 195/65 R15 - což se stane auto lenivější a zvedne se mi spotřeba, ted jsem s těmi zimaky spokojeny dieslman. dík
Anonymní
Wednesday 15 February 2006 - 13:21:39 Citovat
Host
JT napsal ...
Zkus seřídit řazení. Pak už zbývá jen převodovka


dik, je na to daky sposob, alebo skor odporucas servis???
loki
Wednesday 15 February 2006 - 13:26:31 Citovat
Host
Visse napsal ...
rád bych ti pomohl , ale to co si myslím už tu bylo řečeno. Mám dotaz na tebe loki, jaké máš pneu letní a zimní, mám totiž totéž VB r97 1,7TD a zimní mám 175/70 R14 a jsem spokojený a letní zatím níc, tak mně zajíma co máš abych porovnal, Rozhoduju se mezí zachováním pružnosti motoru při takto menším průměru kola a nebo klasika 195/65 R15 - což se stane auto lenivější a zvedne se mi spotřeba, ted jsem s těmi zimaky spokojeny dieslman. dík


cau, ked som auto kupil, boli na nom ojazdene letne pneumatiky, a vzhladom na to, ze bol december, som hned navstivil pneuservis a kupil som nove zimne, TOYO s rozmerom 175/70 R14 a som s nimi spokojny, letne som teda zatial neskusal ziadne ale planujem al disky a rozmery gum 195/65 R15
Matias
Thursday 16 February 2006 - 18:05:45 Citovat
Host
Já mám 195/65 15 zima i léto. Když jsem koupil autí, VeBe X18Xe Caravan, tak tam byli 175/70 14. Je pravda, že to tochu zlenivělo, ale já nezávodim.
JT
Thursday 16 February 2006 - 21:41:12 Citovat
Host
Anonymní napsal ...
JT napsal ...
Zkus seřídit řazení. Pak už zbývá jen převodovka


dik, je na to daky sposob, alebo skor odporucas servis???


No záleží jak jsi zručnej jestli ne tak servis a jestli jo tak podle knihy " jak na to"

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2091 sec,0.1633 z toho dotazů.