• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vadné sklápění sedaček u 3D
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
z0diaC
Friday 31 March 2006 - 14:43:05 Citovat
Host
občas nejde sklopit sedák - závada je v příliš volném lanku - je na každou stranu sedaku jedno - u obou sedaku je to vic doprostred auta volne - nezatahne za ten zajistovaci hak dostatecne aby sla odklopit sedacka.
Uz jste to nekdo resil ? - musi se rozdelat sedak ?
Jak to lanko zkrátit ?
Dík
Jirka
Sunday 16 April 2006 - 23:53:09 Citovat
Host
Mam stejny problem a nemam tuseni co s tim jen si myslim ze bude nutne asi zadni desku demontovat
NIO
Monday 17 April 2006 - 10:05:34 Citovat
Host
nepises jestli predni nebo zadni operadlo, nebo cely sedak u kupatka?? jinak se to opravit da ale je to pakarna. musi se operadlo odcalounit a cely mechanismus vyjmout ven.
z0diaC
Wednesday 19 April 2006 - 12:05:56 Citovat
Host
myslim přední sedačky u 3D - myslel sem si, že se bude muset sundat čalounění - do toho nejdu :-/ ale návod jak to spravit napsat muzes ! DÍK !
Skopek
Tuesday 09 May 2006 - 18:10:22 Citovat
Host
Ahoj, Take jsem mel tento problem, ze mi nesla zklapet sedecka u ridice, vzdy to jeden ten hacek co ji drzi odjistilo a ten druhej ne, tak jsem na nej striknul trosku WD a uz to asi 3 mesice slape tak jak ma, ale opatrne s tim at si neuspinis sedacky. Ahoj
NIO
Tuesday 09 May 2006 - 19:58:20 Citovat
Host
o navodu to neni, to pochopis hned jak oddelas calouneni z celeho operadla.
Skopek
Tuesday 15 May 2007 - 14:29:15 Citovat
Host
Tak se mi stalo znovu na sedačce spolujezce, to lanko blízko středu je hodně volné, ale jak to opravit nebo sundat calouneni netusim poradi nekdo jak to opravit? Nebo s tim mam skocit do servisu?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1340 sec,0.1082 z toho dotazů.