• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak rešit opravu havarované Zafiry
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mairo
Monday 17 April 2006 - 18:57:26 Citovat
Host
Zdravím všechny oplaky.
Vcera jsem absolvoval nehodu, pri které se naštestí nikomu nic nestalo. Chlapík predemnou na to dupnul, ja to ubrzdil s lehkým poťukem (ma nacnutou znacku), ale borec za mnou se me podíval do kufru. Takže já jsem viník, ten za nou je viník. Vepeedu mám bouchlej nárazník promáeklou masku a dekl motoru + vylomený reflektor. Vzadu naraznik, 5 dveee, asi hejblej vejfuk. Událost bude eešit nezávislej likvidátor s pojištovnou s mou plnou mocí.
Muže me prosím nìkdo poradit jak rešit opravu? Mam i havarijní pojištení, jenže auto je starý 6 let, takže ty mrchy me asi všechno nezaplatí ! Do jakýho servisu to dát (autorizák/jiný)?

Díky moc za všechny podnety

Mairo (Zafira 1.8, 06/2000)
Email
qpc
Monday 17 April 2006 - 19:24:07 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
no,otázkou je,jak se k tomu postaví ten likvidátor.Také to,jak moc to máš poničené.pokud jde nvětšina udělat svépomocí,jde to u pojištovny dohodnout,ale budou ti chtít dát méně korunek..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


NIO
Monday 17 April 2006 - 19:36:23 Citovat
Host
ono zalezi na tom kdo a jak to bude opravovat. vzdy je nejlepsi nejakej servis co ma smlouvu s pojistovnou a ten si to uz s pojistovakem domluvi sam.Vetsinou se uz znaji. je to nejlepsi pro zakaznika.
pokud je to svepomoci, dostanes penize na ruku ponizene o 30% opropti fakture.
nedoporucuji delat z dilu novych, nebot nemaji antikorozni upravu.!!! je lepsi to vzit z vrakace.
JOB
Monday 17 April 2006 - 20:43:50 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Jen tak mimo mísu ,ale do smrti bych tvrdil že mě tam ten zezadu nastrkal a bylo by to celý na něm. Jinak jak tvrdí NIO

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Tuesday 18 April 2006 - 07:00:01 Citovat
Host
Diky moc za rady, jdu to likvidovat a uvidi se.

Mairo
Bad.Man
Tuesday 18 April 2006 - 11:43:20 Citovat
Host
Pokud jsi z prahy tak zkus Odkaz ..... mam s nima dobrý vztahy ... navíc fungujou tak jak píše NIO .... jezděj jim tam likvidátoři se kterejma se znaj .... navíc ti sami poraděj jak to udělat abys zaplatil co nejmíň případně nic ....

Btw dost pojišťoven se chlubí tim, že v případě že viníků je víc tak s tebou jednaj jako kdybys byl pouze poškozenej .... tzn. oprava půjde z povinnýho ručení toho typa za tebou ..... ale asi to bude jen reklamní trik...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1452 sec,0.1144 z toho dotazů.