• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
boční liąty
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
guff
Thursday 13 January 2005 - 13:15:25
Host
Zdravím, neví někdo, kde levně, rychle sehnat plastové kryty bočních liąt na VB98 ? Nejlépe Praha a okolí Dík
riwal
Thursday 13 January 2005 - 13:17:55
Host
NIO, jedu k němu 24.1., tak bych Ti je moh přivést.
Yper
Thursday 13 January 2005 - 13:48:10
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Musíą si uvědomit jaké liąty chceą. Můľeą mít boční liąty se znakem -ploąka s popiskem např. CDX-tyhle jsou minimálně jedekrát draľąí, neľ ty obyčejné(bez popisky). Origo v Opelu stojí na přední dveře (bez popisky) 830 Kč a na zadní dveře 630 kč. Ty s popiskou jsou cenově jednou tak draľąí i kdyľ jsou konstrukčně stejné, takľe i kdyľ ti je Riwal (např.) od NIA seľene, tak i ty z levného zdroje budou cenově vyąąí.
Jo a teď jsem si přečetl, ľe chceą jen plastové kryty bočních liąt, pokud to máme pochopit tak, jak jsi to napsal, tak to snad na kaľdém vrakáči, ľe je strhneą, ale je to zvěrstvo, protoľe neexistuje v anatérských podmínkách metoda, jak bys je přilepil tak, aby trvale drľely a neodchlipovaly se na krajích. Dělají to i nové liąty, natoľ pak takhle vyspravované. Lepidlo na přední sklo dobře lepí a viděl jsem to tak dělat, ale stejně se plast za nějakou dobu odtáhne od kovového základu (základové liąty).

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Track
Thursday 13 January 2005 - 21:53:22
Host
No, před třemi měsíci se mi odlepila přední liąta. Přilepil
jsem ji řídkým chemoprenem a zatím drľí.
Duffy
Friday 14 January 2005 - 09:41:19
Host
Potřebuju sundat liątu na PPdveřích, páč mi to pod ní lehounce začíná kvést... Je na to nějaká finta nebo je to lepený?
Yper
Friday 14 January 2005 - 10:34:16
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Duffy: figl na to je jediný-otevřeą dveře, sedneą si k nim na bobek, pokud jsi pravák jako větąina populace, tak v levé ruce dřevěný nebo plastový klínek a v pravé ruce bac-hamr(kladivo).klínek přiloľíą na konec liąty, kde končí i boční lem dveří-mezi dveře a kovový základ liąty a jemně mlátíą-jak klínek vleze mezi liąti a dveře, tak mlátíą víc - klín téměř vodorovně s povrchem dveří. Pak ten kovový základ chytneą do sikovek a odtrhneą. Nic jiného a jinak neexistuje. Liątu zničíą vľdy! a musíą koupit novou! - je na samolepkách se dvěma vodícími ątefty pro zachování horizontální roviny.
Koroze téměř vľdy začíná právě tam, kde jsou otvory ve dveřích pro trny liąty. Vypadá to brutálně, ale plech dveří není měkota jako na Fáčku. Neboj se toho.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
duffy
Friday 14 January 2005 - 15:24:53
Host
... jsem nakonec zkysl v práci...
Myslel jsem, ľe to pujde nějak nenásilně. To je mazec... Radąi a» to tam dál hnije
Na jaře na to vąechno hupnu (jeątě centrál na zadních dveřích, pruľinka pedálu plynu, ty liąty), no to bude pěkný.
Dík
fedas
Friday 14 January 2005 - 16:58:29
Host
sam jsem to jeste nezkousel,ale prej ty oboustr, samolepky (i silikony)jdou dobre odporovym dratem,jak se reza polystyren.musis mit pripravek(nejakej malej ram) a ten drat podvliknes pod tu listu a pomalu to tim cely odriznes,samolepku pak odstranis a nalepis novou.mimochodem mne by se taky jedna ta lista hodila na pravy zadni,asi se kdysi odchlipla,tak ten zacatek nekdo proste uriz,aby zabranil tomu,ze se bude odlepovat dal
Yper
Monday 17 January 2005 - 08:09:23
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Fedas: dobrý nápad, ale ten asi jde jen v případě, ľe opravujeą rez pod liątou - je vlastně tvořena základní plechovou liątou se samolepkou na dveře a navrch je nějak přichyceno plastové překrytí a to se vlastně odchlipuje od toho kovového základu. To je vlasně ten problém, proč postupně po 7mi letech obnovuji liąty - uľ druhou.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Yper
Monday 17 January 2005 - 08:20:01
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jo a jeątě jsem si vzpomněl-odporovým drátem to není moľné, protoľe mu v cestě vadí dva trny v liątě, které se vsouvají do děr ve dveřích - zachování horizontální roviny.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2336 sec,0.1845 z toho dotazů.