• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kolisani volnobeznych otacek
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
B.K.
Sunday 16 July 2006 - 20:24:35 Citovat
Host
Zdravim vsechny ucastniky tohoto fora. Mam asi mesic Zafiru 2,2DTI a cca pred tydnem jsem zjistil, ze kolisaji volnobezne otacky mezi 800 a 1200/min. Nezalezi pritom, jestli je motor zahraty, nebo studeny, jestli je, nebo neni spustena klimatizace. Vsechno ostatni funguje bez problemu. Poradte prosim cim by to mohlo byt.
Jirka
Saturday 19 August 2006 - 19:34:36 Citovat
Host
Ahoj, mam zhruba 14 dní ten samy problem, akorat s benzinovým motorem 2,2i. Zkusil jsem vymenit svícky, ale problém pretrvává. Pri volnobehu kolísají otácky tak, že pravidelné kolísání zpusobuje nepríjemné "cukání" celého vozu. Pri jízde je vše OK. Pripojuju se k prosbe o radu, co by to mohlo zpusovat... Díky.
stavik
Sunday 20 August 2006 - 06:33:35 Citovat
Host
Jirka napsal ...

Ahoj, mam zhruba 14 dní ten samy problem, akorat s benzinovým motorem 2,2i. Zkusil jsem vymenit svícky, ale problém pretrvává. Pri volnobehu kolísají otácky tak, že pravidelné kolísání zpusobuje nepríjemné "cukání" celého vozu. Pri jízde je vše OK. Pripojuju se k prosbe o radu, co by to mohlo zpusovat... Díky.



Bracha ma neco podobneho a pry by to mohlo byt cidlo otacek. Zkuste si to vyhledat zde na foru, urcite se to tu mnohokrat probiralo.
Libor
Friday 16 May 2008 - 21:41:36 Citovat
Host
Zdravím, chci se zeptat jestli jsi to už odstranil. Mám motor úplnì stejný Z22SE benzín tak týden také zaèal pøi volnobìhu cukat a kolísají otáèky že se chvìje celé auto tedy jen když je motor ohøátý pøi studeném motoru je to v pohodì. Obèas se i rozsvítí kontrolka elektroniky motoru. Když je teply motor tak nastartuji jen s pøidáním plynu jinak nechytne. Vymìnil sem svíèky a závada neodstranìna. Zkusím vyèistit regulátor volnobìhu a škrtící klapku. Není tady nìkde obrázek kde to u motoru Z22SE je? Díky za rady

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1724 sec,0.1351 z toho dotazů.