• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Meriva :: MERIVA :: Meriva motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
prasknuta hadica
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
harky
Sunday 27 August 2006 - 13:09:55 Citovat
Host
zdravim oplakoch,tak sa mi na merive 1.7 cdti ktoru mam tri tyzdne vyskytol prvy problem,pocas jazdy sa mi rozsvietila kontrolka emisii,a aj vykon klesol,otacky isli tak do 3000,objavil som prasknutu hadicu ktora je medzi turbom a medzichladicom vzduchu,chcel by som sa spytat ci niekto nevie kolko asi tak hadica moze stat,alebo ako tu povodnu opravit aby daco vydrzala dik
JardaB
Sunday 27 August 2006 - 13:27:00 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja jsem tohle potrubi opravoval na Lagune dTi, potrubi bylo na 2 mistech prodrene. Pouzil jsem kombinaci dvouslozkoveho lepidla (Alteco 3-ton quick epoxy - super zalezitost, na sekacce s nim mam prilepeny i setrvak na klice bez pera, ktere se ustrihlo, na aute slepene kde-co, je pevne a vydrzi docela i teplotu...) prouzku perlinky jako vyztuhu (sklotextilni mrizka, pouzivaji zednici) a textilni izolacky na povrch pro zdokonaleni designu. Trubku jsem omotaval dokola 5cm pred az 5cm za diru. Fungovalo pres rok dokud jsem neprodal a verim ze funguje dodnes Predpokladam, ze je to nejaka plastova tvrda trubka, jestli je to gumovy tak tohle nepujde...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
harky
Sunday 27 August 2006 - 13:45:33 Citovat
Host
je to gumova hadica ktora je tvarovana,diky aj tak
RRAAFF
Sunday 27 August 2006 - 17:30:36 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
To máš 3 týdny ty nebo je to staré auto 3 týdny, v druhém případě to řeší záruka.

No jinak jsem něco našel, ale týká se to VW Golf 3 TDI- tam stála 2500Kč, čili bych počítal cenu tak +-500Kč, pochybuju, že se to liší nějak rapidně.

Odkaz

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
harky
Sunday 27 August 2006 - 21:07:30 Citovat
Host
meriva ma 2 roky,ja som ju kupil pred troma tyzdnami,je to dovoz z italy takze zaruka neni ,zajtra vyrazim zohnat hadicu,potom napisem ako som dopadol.
harky
Monday 11 September 2006 - 21:36:17 Citovat
Host
cauko tak uz som konecne vymenil tu hadicu,stalo ma 500 sk,zohnal som ju v bennettcars,bol som auticko trochu prevetrat,isla ako gula

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1610 sec,0.1163 z toho dotazů.