• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sběrné potrubí , litinové parohy , praskliny , řešení , svařování litiny , kontakty , ceny nd , atd.
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7 8 9
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
PU
Thursday 19 October 2006 - 16:23:00 Citovat
Host
Ahoj, pomocí šroubováku a kleští ten kryt sundáš a při troše trpělivosti se dá dát i zpátky. Štít je ze dvou částí, kraje jsou smotané do sebe. Měl jsem to tam taky prasklý, přímo vedle sváru. Svár byl od jedné trubky jakoby odlepený. Taky se mi do toho moc nechtělo, ale vadil mi smrad z vejfuku v autě a bylo to odsud. Jestli to máš stejný, tak to musíš poznat, zpod plechu to bude foukat.
Miky
Thursday 19 October 2006 - 18:10:16 Citovat
Host
PU: a sundaval si to na aute nebo si mel potrubi venku...zrovna dvakrat se mi do toho nechce,garaz neni a teploty venku uz nic moc
PU
Friday 20 October 2006 - 08:08:57 Citovat
Host
Na autě to sundat nejde, musí to ven. Připrav se na to, že možná budeš mít zarezlý šrouby v přírubě katalyzátoru, já utrh oba dva. A aby jsi povolil šrouby u svodů, tak budeš potřebovat kardan na golu. Taky se mi do toho nechtělo, jezdil jsem s tím asi rok a pořád se to zhoršovalo.
RBr
Saturday 21 October 2006 - 22:03:04 Citovat
Host
Pánové, poraďte!
Z svody z vrakáče, údajně jsou OK, za 2 tis. A to na O-B , X20XEV. Ty motory jsou stejný s vektrou.
Myslím, že ta cena odpovídá, je to tak? A když si pro ně půjdu, poznám jednoduše pohledem, zda jsou opravdu OK narozdíl od opravovaných?
Palic
Sunday 22 October 2006 - 20:28:34 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
RBr napsal ...

Pánové, poraďte!
Z svody z vrakáče, údajně jsou OK, za 2 tis. A to na O-B , X20XEV. Ty motory jsou stejný s vektrou.
Myslím, že ta cena odpovídá, je to tak? A když si pro ně půjdu, poznám jednoduše pohledem, zda jsou opravdu OK narozdíl od opravovaných?

no ja jsem kupoval u nas na vraku praskly svody za 500,- v benettcars chteli za prasky asi 2000,- a za fukcni asi 3500,- a za novy 5000,- takze si vyber........

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
RBr
Sunday 22 October 2006 - 20:37:16 Citovat
Host
Palic napsal ...

v benettcars chteli za prasky asi 2000,- a za fukcni asi 3500,-


za prasklý 2000? __;

Tak to abych moc neváhal, na zítra bych je měl připravený. Jen je zkouknout, v jakém bodou stavu.

Lidi, kde kupujete "vnější torx"? Jsou na tom plechovým krytu svodů(a nejen tam) a já je nikde po obchodech nevidím.


Koudy
Sunday 22 October 2006 - 20:41:04 Citovat
Host
Kdekoli vyrábí je i Tona, mají i jednotlivé ořechy, stačí trochu solidnější železářství
Koudy
Sunday 22 October 2006 - 20:47:46 Citovat
Host
Zapomněl jsem dodat určitě si kup ořech na malou golu, velkej tam nedostaneš. Zrovna jsem to dělal taky a připrav se, že bez nahřátí to nepovolíš je to daný na lepidle.
A opatrně s povolováním těch parohů, já ulomil 2 štefty potom je to zážitek, ale zvládl jsem to.
Hodně zdaru
RBr
Sunday 22 October 2006 - 20:54:03 Citovat
Host
Koudy napsal ...

Zapomněl jsem dodat určitě si kup ořech na malou golu, velkej tam nedostaneš. Zrovna jsem to dělal taky a připrav se, že bez nahřátí to nepovolíš je to daný na lepidle.
A opatrně s povolováním těch parohů, já ulomil 2 štefty potom je to zážitek, ale zvládl jsem to.
Hodně zdaru


Dík, kouknu na to.
No joooo, to se mám na co těšit _; Ještě to možná nechám nějaký týden "vyhnít" ?lola
Václav GT
Sunday 22 October 2006 - 20:57:32 Citovat
Host
RBr napsal ...

Lidi, kde kupujete "vnější torx"?

Koukni sem Odkaz . Ten odkaz jsem získal před časem na Odkaz ?lola _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6 7 8 9  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1466 sec,0.1155 z toho dotazů.