• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Poloosy,otvary v převodovce... :-(
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
EMIL
Friday 27 October 2006 - 18:27:57 Citovat
Host
Ahoj kluci...
Potřebuju poradit,jsou otvory v převodovce na F16,stejné např. C16NE a třeba C20NE?
Mam možnost koupit opravdu dobrou převodku z C16NE ale pořebuji ji dát na C20NE,mam strach že tam nebude pasovat,ale tady se píše že by to mělo pasovat na všechny F16,možná jsem trochu zabedněný,ale nejsem si jistý,radši se ptam.
Děkuji
p.s tady se někdo ptal co by měl všechno vyměnit než dá jinou převodku do auta,taky by mě to zajímalo,děkuji
EMIL
Saturday 28 October 2006 - 01:30:53 Citovat
Host
Ehm...........hmmmmmmmmmm,ehhhh

__;

__;
(
Brouček
Saturday 28 October 2006 - 20:39:03 Citovat
Host
EMIL napsal ...

Ehm...........hmmmmmmmmmm,ehhhh

__;

__;
(


A to znamená co???
Jinak dobrý jo? __;
Martas
Sunday 29 October 2006 - 16:39:22 Citovat
Host
EMIL napsal ...

Ahoj kluci...
Potřebuju poradit,jsou otvory v převodovce na F16,stejné např. C16NE a třeba C20NE?
Mam možnost koupit opravdu dobrou převodku z C16NE ale pořebuji ji dát na C20NE,mam strach že tam nebude pasovat,ale tady se píše že by to mělo pasovat na všechny F16,možná jsem trochu zabedněný,ale nejsem si jistý,radši se ptam.
Děkuji
p.s tady se někdo ptal co by měl všechno vyměnit než dá jinou převodku do auta,taky by mě to zajímalo,děkuji


Dneska uz nedokazu rict, jaky prevodovky mely auta (VeA) co me a sousedovi staly zarostly v koprivach ale s motorem 1,6 meli vyrazne "tenci" poloosy nez s 1,8 nebo 2,0 motorem.
EMIL
Monday 30 October 2006 - 13:55:40 Citovat
Host
Re.brouček-jo já jsem v pohodě,vadí ti něco?
Re.Marťas-tak jsem to prubnul vyndal jsem tu převodovku z C 16NZ a zkusil jsem jí do mého C 20NE OPRAVDU TAM NEJDE! __; No musel jsem to prubnout,měl si naprostou pravdu,nejde tam ani kdybych se zbláznil,prdim na to a jdu shánět na 2l,jinak díky
S pozdravem Emil.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2041 sec,0.1716 z toho dotazů.