• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Xenony - aut. sklon
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martin
Friday 27 October 2006 - 20:06:32 Citovat
Host
Mam omegu z 98 s xenonama. Uz v ty dobe se tam davaly xenony nebo to tam je domontovany. Mam to auto dva tydny. Jak se da overit, jestli to ma automaticke naklapeni... kdyz jsem stal a stoupl si do kufru tak se svetla nesklopila
JOB
Friday 27 October 2006 - 20:11:54 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Je u vypínače reostat na nastavování ? Jestli jo tak tam origo nebudou.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martin
Friday 27 October 2006 - 20:37:20 Citovat
Host
No kolecko na ruční sklon tam není.. ale tak nejak jsem si chtel overit jestli auto. sklon funguje. Btw ostrikovace svetel tam jsou
JOB
Friday 27 October 2006 - 21:00:00 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No nejlepší bude ,když mi ty xenony vyměníš za moje vyhaslí lucerničky a budeš mít klid ?lola _;

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Friday 27 October 2006 - 21:00:12 Citovat
Host
Na předním levém rameni a na zadní ose máš přišroubovaný krabičky
na automatické naklápění xenonů-tedy pokud tam jsou origo.Jestli
ti to naklápění nefunguje tak ti to má napsat hlášku na PC.Míla
m.a.x.i.m.u.s
Saturday 28 October 2006 - 09:29:44 Citovat
Host
S tím naklapěním to není žádný extrém, ale když je zapneš někde před stěnou tak by se měly trošičku upravit... Tak mi to apoň dělá když vyjíždím s autem z garáže.
Otec má Citroena C5 a tam vidiš i během jízdy jak lítají nahorů dolů u Omegy nevidím nic takového pokud se na to vyloženě nesoustředím.
omegalukin
Saturday 28 October 2006 - 22:01:54 Citovat
Host
Tak na zadní sedadla nalož nějaké tři subtilní dámy a hned uvidíš, jestli ti to svítí někam do aleluja mám stejné auto jako ty a funguje mi to parádně.
Martin napsal ...

Mam omegu z 98 s xenonama. Uz v ty dobe se tam davaly xenony nebo to tam je domontovany. Mam to auto dva tydny. Jak se da overit, jestli to ma automaticke naklapeni... kdyz jsem stal a stoupl si do kufru tak se svetla nesklopila

Anonymní
Friday 24 November 2006 - 17:56:49 Citovat
Host
Xenonáci omegisti jak to vyzkùšať 1) zapnóť zapalování 2) zapnóť svìtla 3) otevriť haubnu 4) zadkém se posadiť na predek 5) teraz nahoru a dolu : je slušať motorky koregacné ve stereu
Ala na zajuma iné : tam pod krytkami dálaviek sù také jednoduhé páèiky. len nahoru adolu prepinajù daèo. Nevitì na cé to tam?
Pardon za tu cestovinu aale ten vas bazmek nerobi interbodky dajakozi
m.a.x.i.m.u.s
Friday 24 November 2006 - 18:21:24 Citovat
Host
Myslím si, že je to na přehození svetla když se vydás do zeme kde se jezdi vlevo, na obyč světla se lepí nějaké trojuhelniky aby neoslnovaly.
Tomis
Monday 25 December 2006 - 16:52:23 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
Anonymní napsal ...

Xenonáci omegisti jak to vyzkùšať 1) zapnóť zapalování 2) zapnóť svìtla 3) otevriť haubnu 4) zadkém se posadiť na predek 5) teraz nahoru a dolu : je slušať motorky koregacné ve stereu
Ala na zajuma iné : tam pod krytkami dálaviek sù také jednoduhé páèiky. len nahoru adolu prepinajù daèo. Nevitì na cé to tam?
Pardon za tu cestovinu aale ten vas bazmek nerobi interbodky dajakozi


JJ ,presne tak, tema packama se nastavuje clona pred cockou, ktera pak nesviti pri pravem kraji tolik nahoru. Cili presne jak rikal maxim, kdyz jedes nekde, kde se jezdi vlevo, abys neoslnoval.

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3042 sec,0.2487 z toho dotazů.