• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ąpatný start
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Friday 04 February 2005 - 14:06:34
Host
ahoj tak jen sem se chtěl zeptat čím by to mohlo být. Po zastavení zahřátého motoru a opětovném nastartování asi tak po 5min dlouho točí startér a pak to tedy naskočí ale moc se mu nechce, ale kdyľ je auto studené tak v pohodě. vąechno o.k. Děje se to jen někdy. Nemůľe to být benzínem mám benzín 2,0 16V najeto 105tis.km a r.v. 00
NIO
Friday 04 February 2005 - 17:19:17
Host
muze to byt tlakem benzinu a i spatnym benzinem, nebo nacatym cidlem otacek kliky.
muze to i nekde prisavat vzduch .
maniac
Friday 04 February 2005 - 21:04:36
Host
NIO85.160.82.211 napsal ...
muze to byt tlakem benzinu a i spatnym benzinem, nebo nacatym cidlem otacek kliky.
muze to i nekde prisavat vzduch .

nio dá se to nějak zjistit čím by to mohlo být....díky
NIO
Saturday 05 February 2005 - 08:23:47
Host
maniac194.108.98.97 napsal ...
NIO85.160.82.211 napsal ...
muze to byt tlakem benzinu a i spatnym benzinem, nebo nacatym cidlem otacek kliky.
muze to i nekde prisavat vzduch .

nio dá se to nějak zjistit čím by to mohlo být....díky


bud to najit nebo zkouset menit.
maniac
Monday 14 February 2005 - 09:24:44
Host
2:NIO čus víą co je divné, ľe to dělá jen při zahrátém motoru a hlavně někdy jo a někdy ne!!!!Fakt je to divné né, ľe by to nesnaskočilo ale je potřeba déle točit neľ naskočí...díky
NIO
Monday 14 February 2005 - 18:55:22
Host
maniac82.99.162.243 napsal ...
2:NIO čus víą co je divné, ľe to dělá jen při zahrátém motoru a hlavně někdy jo a někdy ne!!!!Fakt je to divné né, ľe by to nesnaskočilo ale je potřeba déle točit neľ naskočí...díky


to je pak takhle tezke radit,
muzou to delat i svicky i vaha vzduchu i krokovej motorek.
Tomáą
Wednesday 16 February 2005 - 10:59:20
Host
Ahoj, hele, mně to dělá taky. VeBe 99, 75 tis, X20XEV. KDyľ je studenej OK, kdyľ je zahřátej OK. Ale jak se to nechá tak 5 minut stát, tak kdyľ točíą tak točís stylem ..tututututututututututuuuuuuuuuuuuuuu vrrrrmm.....a je tam.....a víą na co jsem přiąel? Hlavně nenaąlápnout nohou na plyn. Bavil jsem se o tom se servisákem...říkal, ľe kdyľ mám vyplej motor, tak a» mě ani nenapadne ąlapat nohou na plyn, ľe sice směs nejde, ale je tam váha vzduchu a pak to po nastartování neví, kolik směsi dávat a přechlastává to ... chvilku ..prý ...od té doby si na to dávám pozor a nemám problém ani s mírně zahřátým motorem ..»uk »uk ..za»ukám to.....takľe jestli to v tvém případě nebude ta váha vzduchu...kdyľ se to dá takhle uměle vyvolat. Prd tomu rozumim, jen mě to tak napadlo, abys z toho nebyl fmutnej. Auta jsou potvory. Jestli to vyřeąíą, tak dej vědět, čím to bylo, a» vím do budoucna...čus bus
NIO
Wednesday 16 February 2005 - 22:53:27
Host
Tomáą212.111.5.106 napsal ...
Ahoj, hele, mně to dělá taky. VeBe 99, 75 tis, X20XEV. KDyľ je studenej OK, kdyľ je zahřátej OK. Ale jak se to nechá tak 5 minut stát, tak kdyľ točíą tak točís stylem ..tututututututututututuuuuuuuuuuuuuuu vrrrrmm.....a je tam.....a víą na co jsem přiąel? Hlavně nenaąlápnout nohou na plyn. Bavil jsem se o tom se servisákem...říkal, ľe kdyľ mám vyplej motor, tak a» mě ani nenapadne ąlapat nohou na plyn, ľe sice směs nejde, ale je tam váha vzduchu a pak to po nastartování neví, kolik směsi dávat a přechlastává to ... chvilku ..prý ...od té doby si na to dávám pozor a nemám problém ani s mírně zahřátým motorem ..»uk »uk ..za»ukám to.....takľe jestli to v tvém případě nebude ta váha vzduchu...kdyľ se to dá takhle uměle vyvolat. Prd tomu rozumim, jen mě to tak napadlo, abys z toho nebyl fmutnej. Auta jsou potvory. Jestli to vyřeąíą, tak dej vědět, čím to bylo, a» vím do budoucna...čus bus


tak s tim plynem se tady asi ocita. teda aspon ja . ze na nej nikdo neslape jako u sade 120
Anonymous
Thursday 17 February 2005 - 10:33:40
Host
NIO85.160.82.188 napsal ...
Tomáą212.111.5.106 napsal ...
Ahoj, hele, mně to dělá taky. VeBe 99, 75 tis, X20XEV. KDyľ je studenej OK, kdyľ je zahřátej OK. Ale jak se to nechá tak 5 minut stát, tak kdyľ točíą tak točís stylem ..tututututututututututuuuuuuuuuuuuuuu vrrrrmm.....a je tam.....a víą na co jsem přiąel? Hlavně nenaąlápnout nohou na plyn. Bavil jsem se o tom se servisákem...říkal, ľe kdyľ mám vyplej motor, tak a» mě ani nenapadne ąlapat nohou na plyn, ľe sice směs nejde, ale je tam váha vzduchu a pak to po nastartování neví, kolik směsi dávat a přechlastává to ... chvilku ..prý ...od té doby si na to dávám pozor a nemám problém ani s mírně zahřátým motorem ..»uk »uk ..za»ukám to.....takľe jestli to v tvém případě nebude ta váha vzduchu...kdyľ se to dá takhle uměle vyvolat. Prd tomu rozumim, jen mě to tak napadlo, abys z toho nebyl fmutnej. Auta jsou potvory. Jestli to vyřeąíą, tak dej vědět, čím to bylo, a» vím do budoucna...čus bus


tak s tim plynem se tady asi ocita. teda aspon ja . ze na nej nikdo neslape jako u sade 120



Ale vąak jistě, ľe se s tím počítá, ľe na to nikdo neąlape, ale občas se mi stane, ľe kdyľ do toho lezu, nebo v tom jen tak sedím, ľe se mi noha sveze po plynovém pedalu. Tobě se to jeątě nestalo??? Mně kolikrát...asi mám velký haxny . Ale já jsem tím chtěl jen říct, ľe jsetli to dělá i při tomhlea svádí se to na váhu ...vzduchu, ne moji ... tak by to mohlo být i tam, či nikoliv????
maniac
Thursday 17 February 2005 - 12:59:42
Host
čau no nevím teď deląí dobu mi to nedělalo ale myslím si, ľe na pedál neąlapu...takľe nevím nechám to na diagnostice sem byl asi před půl rokem a nic. dá se to poznad z diagnostiky.díky
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1602 sec,0.1221 z toho dotazů.