• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
alu střed
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Yper
Monday 26 February 2007 - 09:10:02 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 KopA: ..hele, to Tvé povídání o ET jsem zkopíroval a dám jej do sekce stahuj - do návodů a poostupů oprav. Autor budeš samozřejmě Ty.

Jinak Ty asi rád SMSkuješ co? ?lola
Kurňa doplnit do toho Tvého textu háčky a čárky (když to jde do "návodů a postupů oprav") je jako to napsat úplně znovu! __;

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
VGT
Monday 26 February 2007 - 09:55:24 Citovat
Host
Raději uvádím odkazy, než bych něco již dobře popsaného znovu popisoval Odkaz , ale on těch odkazů si zřejmě nikdo nevšimne.
2 KopA: dobrý popis, dobrá práce ale ....
KopA napsal ...

Prumer kola nehraje roli jelikoz se v tomto pripade jedna o sirku.

Já jsem dotaz pochopil tak, že dotyčný se zajímá o to, jak velký a široký disk i s pneumatikou se mu vejde do blatníku. Potom záleží nejen na šířce a zálisu disku, ale i na průměru ráfku, šířce pneumatiky a jejím profilovém čísle. Toto ještě trochu rozveď, ať je informace kompletní.
KopA
Monday 26 February 2007 - 13:57:47 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
2 Yper jo klido to hod do navodu ale bylo by nejlepsi udelat tady na webu kalkulacku na kola se vsim vsudy (tedy i s ET). P.S. ja vetsinou pisu anglicky takze mam na PC EN klavesku tak proto.

2 VGT no moje povidani bylo pouze o ET takze tak - sorry. Navic Astru nemam takze vim prd jak velky kola/gumy na ni jdou (proto mu nic neradim). Na kola (i s ET) je tadyta kaluklacka Odkaz (Yper neco takovyho i pro nas web plis ale lepsi - mel bych k tomu i naky obrazky).

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Yper
Monday 26 February 2007 - 14:10:40 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 KopA: díky za souhlas, už jsem to o tom ET dal z Tvého povídání dohromady a pošlu Ti to k recenzi.
Jinak mne to napadlo to dát do "Návodů" proto, protože je to věc, na kterou se hodně lidí ptá a moc jí nikdo nerozumí - ani já ne - do dnešního dne ?lola a navíc jsem byl nucen u toho Tvého výpočtu chvíli přemýšlet, abych to celé pochopil a pak jsem k tomu nakreslil jednoduchý obrázek. _;
Navíc jsem k tomu ještě přiložil i ten odkaz VGT.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Boulder
Monday 26 February 2007 - 22:11:16 Citovat
Host
Terry mam astru f ale cabrio a měl jsem tam kola 9x16 et 35 obutí 205/50 pokud jsem jezdil sám nic se nedělo jak se auto zatížilo vzadu braly kola lemy. ted mám 7.5x16 et 35 obutí 205/55 a je klid. Jenomže cabrio má asi jiný lemy. No a ještě muže bejt problém jestli jsou lemy origo nebo už měněny, jsou totiž jakoby dvojitý a mají osazení který může kolu zavazet. Když seš šikovnej nahřeješ horkovzduškou lem na hraně a gumovou paličkou ten přesah zaklepeš nebo přihneš k lemu dostaneš tak min 1 cm k dobru o to můžeš dát širší kola nebo gumy. Jo a dá se toho osazení i kus flexou uřezat. pak to dyž tak zapatlej rapem nebo silikonem aby ti to nerezlo
Mike
Tuesday 13 March 2007 - 15:01:21 Citovat
Host
ten kalkulátor je tady
Odkaz

dopočítá přesně to co je popsáno, tedy rozdílný šířky disků a rozdílný zálisy

obrázek k tomu je tady
Odkaz

až na konci stránky
mates
Tuesday 13 March 2007 - 15:49:20 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Mike napsal ...

ten kalkulátor je tady
Odkaz

dopočítá přesně to co je popsáno, tedy rozdílný šířky disků a rozdílný zálisy

obrázek k tomu je tady
Odkaz

až na konci stránky


ty odkazy bych tam hodil taky Yperku...moooc šikovný


Lexus RX 350
Honda Crosstourer

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2673 sec,0.2272 z toho dotazů.