• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spojka
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Duffy
Friday 16 March 2007 - 13:36:01 Citovat
Host
U mne je zas problém vždycky po ránku... Když nastartujua rozjíždim se na jedna, tak mi to i po opravdu jemném pouštění spojky jakoby zadrncá (kost mam měněnou vcelku nově). Zajímavý, že to má jakoby i vliv na plyn, když to okoštuju plynem, tak to zadrncání je menší... Po zahřátí je vše OK najeto 145tis. km
Yper
Friday 16 March 2007 - 14:02:18 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Duffy: ..celou dobu se tady o tom mluví a s kostí a silentama to nemá nic společného. Je to v háji přítlačák- deformované slunce nebo vyhřáté pružiny, kdy po uvolnění spojky přítlačák nepřitlačí spojkové lamely po celém povrchu setrvačníku rovnoměrně a spojka zabere přerušovaně, dokud se celý spojkový pedál neuvolní nohou naplno. K tomu se ještě může přidružit mírně nestejnorodý povrch setrvačníku nebo i jen jeho mírné zkřivení (litina) a je to tam!

2 Lib: pokud Ti spojka zabírá až nahoře, tak to ukazuje na sjeté lamely spojky. Takže taky ven!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Duffy
Friday 16 March 2007 - 14:07:34 Citovat
Host
njn, co s tim... Možná půjde z baráku, tak nevim, jestli se mam pouštět do nějakejch zásadních výměn... Už mi to teda dělá možná rok...
Lib
Friday 16 March 2007 - 14:39:13 Citovat
Host
Yper: NIO osahá, NIO rozhodne, já rád zaplatim _;
Duffy: to je prej normál, ta spojka se musí nějak hydraulicky vytentononc vyštelovat, ale jak říkám, mám to z druhé ruky
Anonymní
Saturday 24 March 2007 - 01:58:28 Citovat
Host
Tak kluci ,spojka mi zabíralala až nahoøe,vibroval pedál pøi pouštìní spojky,vymìnil jsem pøítlaèák,lamelu a spojkové ložisko a je to stejné,mám druhou VB a je to stejné,tak,že je to autem,který mám stále rád a hold to nejde zmìnit.
Tlumex
Saturday 24 March 2007 - 11:03:34 Citovat
Host
Lib napsal ...


Yper: NIO osahá, NIO rozhodne, já rád zaplatim _;



Myslim ze kdybysme ty spojky opravovali naraz dostanem mnozstevni slevu

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2531 sec,0.2166 z toho dotazů.