• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Posilňovač riadenia
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Danny
Monday 07 May 2007 - 22:11:32 Citovat
Host
V poslednej dobe mám pocit, že na mojej VEBE Caravan X20XEV mi ide volant nejako ťažšie ako predtým. Môže to mať na svedomí nedostatok oleja v posilňovači, alebo mám hľadať príčinu inde?

Pokiaľ by tam bolo málo oleja, čo tam môžem doliať, resp. je nutné vymeniť celú náplň a akým spôsobom.

Ďakujem za rady.
JOB
Monday 07 May 2007 - 22:29:31 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Nezlob se na mě ale to mi připadá jako že se ptáš jestli se máš podívat na množství oleje. To je celkem základní věc.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Danny
Monday 07 May 2007 - 22:42:28 Citovat
Host
JOB napsal ...

Nezlob se na mě ale to mi připadá jako že se ptáš jestli se máš podívat na množství oleje. To je celkem základní věc.


Nie nepýtam sa na množstvo oleja, ale neviem čo tam doliať, aby som nezničil servo, resp. môže mať ten olej časom iné vlastnosti než predtým a je potrebné celú náplň vymeniť ?
dušis
Tuesday 08 May 2007 - 07:42:27 Citovat
Host
ahoj všichni,pokud máte někdo problémy se servořízením a nevíte,jak problém vyřešit,tak mrkněte na Odkaz
Alf
Wednesday 09 May 2007 - 20:30:59 Citovat
Host
To sa tu fakt nenájde nikto, kto by na tú otázku vedel odpovedať ? Ja som tiež rozmýšľal naliať tam DEXRON III, no radšej by som počul názor niekoho skúseného.

Martas_
Wednesday 09 May 2007 - 20:40:40 Citovat
Host
Do serva se opravdu leje Dextron III, vice si toho lze docist treba zde Odkaz ale kdyz si zadas do kolonky hledej napriklad servo tak tooh najdes docela dost.
To ze ti jde servo ztuha ale nebude prilis tim, ze tam schazi trosku kapaliny ale spis ze je stara a spatna a je ji potreba vymenit, ale i to se v poradne doctes kdyz budes hledat, pripadne dalsi mozne zavady na servu.
VGT
Wednesday 09 May 2007 - 22:29:02 Citovat
Host
Alf napsal ...

To sa tu fakt nenájde nikto, kto by na tú otázku vedel odpovedať ?

Na tyto otázky je zde v poradně odpovídáno už asi tak 80 krát či 120 krát ......A pořád se vyskytují lidé, kteří se ptají stále dokola a dokola, místo toho aby se sami rozhlédli v poradně. A ještě se podivují, že někdo nechce po stodvacáté prvé odpovídat. (použijte okénko Hledej vpravo na této stránce, přátelé.). Objevíte nejen tyto dva odkazy:
Odkaz
Odkaz
Když jde servo ztuha, není to nedostatkem oleje (to by v řízení pulsovaly-cukaly vzduchové bubliny), ale chce to hydraulickou náplň vyměnit (viz příspěvek od Martase).
(jen pro upřesnění, v současné době lze zakoupit hydraulické kapaliny-oleje vhodné pro vozy koncernu GM: Dexron II, Dexron III, Dexron VI) Číslice IV a V jsou v řadě vynechány.
VGT
Wednesday 09 May 2007 - 22:37:10 Citovat
Host
Pokud by nepomohla výměna hydraulické náplně, může být vadné hydr.čerpadlo

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1630 sec,0.1157 z toho dotazů.