• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vzajicí sedacka ridice
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
skrezl
Wednesday 02 March 2005 - 10:42:25
Host
NIO85.160.83.155 napsal ...
u 3dv. s odklapenym sedakem to dela ten plech v operadle. jsou na nem pruziny a takovy silonovy uchyty.dole je svarenej a tam to vrze.Apon myslim. vcera jsem jednu takovou delal a zrovna taky vrzala svine.


co s tim? musi se parat calouneni, nebo jak to napravit?
skrezl
Monday 07 March 2005 - 14:33:05
Host
tak zkusite mi nekdo poradit, jestli se to musi rozparat nebo co s tim? calounik?
rutus
Monday 07 March 2005 - 14:51:09
Host
Mne taky vrze u G astry sedacka spolujezdce. Vrzot vychazi ne z operadla, ale ze sedaku. Tipoval bych to na chybu v calouneni ve spojeni s tvrdosti sedadla.
Zvlastni je ale, ze kdyz vezu treba stokilovy prase, tak to slyset neni. No a kdyz vezu 50ti kilovou zenskou, tak to vrze, vrze a vrze. Taky jsem na to zatim neprisel jak to opravit...
skrezl
Monday 07 March 2005 - 15:08:31
Host
mne vrzou obe dve, ale jak rikam je to 3dv. tzn. ty sedacky jsou odklapeci a tim padem nevim jestli kondtrukce operadla je stejna jako u 5dv. ... u me ten vrzot jde naprosto jednoznacne z operadla a kdyz se clovek opre do volantu, cim tezsi dotycny je, tim to vrze naopak vic ... ale vidim, ze zrejme nikdo neco co s tim
Anonymní
Tuesday 08 March 2005 - 11:18:51
Host
Kazde operadlo lze "jednoduse" odcalounit a pak zase ocalounit, ma to takove listy na mistech, ktera jsou oteviraci. Uz mi to spravovali v dilne, nevedeli jak se tam dostat, ale nakonec to nasli. Cele calouneni se sunda a zase nasadi. Netroufam si ale rici, jestli to jde pri sedadle namontovanem v aute, nebo se musi vyndat. Ale u operadla by to mohlo jit. Mam Vectru i Astru a vrzou obe, i spolujezdcovo, v obou autech.
Anonymní
Saturday 12 March 2005 - 01:59:08
Host
to vrzání je ve spodní konstrukci, kdyľ je někde povolená, mě to taky dělalo, mockrát jsem to rozdělal a furt nic, nakonec jsem mezi ty plechy nacpal kusy hadru a ono se to vytlumilo, pak se to dá odstranit pouze kompletním rozděláním sedačky a perfektním smontováním, coľ bych raději nechal na teplo, mě to trvalo celý odpoledne, ale hlavně mě nevrľe ani jedna, a bacha na opěradlo, kdyľ vyndáte polohovač, je to zrádná tyčka naątěstí dutá, hodně ąpatně se trefuje do té hvězdicovité díry aľ to budete dávat zpět, nachystejte si kus drátu, bez něj to nepůjde.
skrezl
Monday 21 March 2005 - 11:07:36
Host
hm hm, tak tohle je na me asi moc slozity. chca nechca to asi budu muset nechat udelat pri pravidelny prohlidce v cervenci. teda pokud nekdo nemate nejaky schema nebo neco podobnyho podle ceho bych se do toho mohl pustit
pan_klobouk
Monday 21 March 2005 - 14:32:53
Host
rovnaky problem vrzania sedacky (pri sebemensom pohybe)som cez vikend riesil na mojej 3 mes. startej astre. prestrieknutie zdvihacieho mechanizmu nepomohlo. u mna problem vyriesilo prestrieknutie klbov naklapania operadla. v zufalstve som sa rozhodol prestreknut vsetky pohyblive casti na sedacke a tak som ten problem nasiel
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3578 sec,0.3099 z toho dotazů.