• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
teepee
Sunday 27 May 2007 - 09:39:12 Citovat
Host
Dobry den chcel by som poprosit o pomoc pri rieseni problemu so startovanim. Mam corsaB X10XE 1999. Normalne som nastartoval, presiel par km vypol motor a odvtedy nejde nastartovat. Netoci starter. Po roztlaceni auto funguje. Baterka je OK aj poistky. Dakujem za pomoc
JOB
Sunday 27 May 2007 - 10:00:03 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Jestli jsi si jistý že baterka je o.k , tak pak ještě zkontroluj ukostření motoru acelkově kontakty na baterce i startéru.Jestliže ani to nepomůže tak pak to bude asi startérem.
Když začneš startovat tak to cvakne ale netočí , nebo to ani necvakne ? Pohasnou kontrolky nebo né ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

teepee
Sunday 27 May 2007 - 11:41:21 Citovat
Host
Dakujem za odpoved. Cvaknutie nepocujem a kontrolky nezhasnu
VGT
Sunday 27 May 2007 - 12:33:55 Citovat
Host
teepee napsal ...
Cvaknutie nepocujem a kontrolky nezhasnu

V tom případě zkontroluj, zda jde proud od spínací skříňky ke starteru.
Když nejde, není chyba ve starteru, když jde, tak ano (anebo je vadný konektor na starteru)..
Koudy
Monday 28 May 2007 - 17:49:52 Citovat
Host
Mám podobný problém na motoru X18XE z ničeho nic to nejde nastartovat, ani ťuk, odpojil jsem baterku rozsvítil světla, aby se vybil zbytkový proud znovu připojil baterku a normálně to zase startuje. Vidím to asi na magnetický spínač na startéru ke kontaktům se nedá dostat, takže startér ven, ale přístup k němu je dost šílenej. Máte někdo zkušenost s demontáží?
Sic
Tuesday 30 August 2011 - 19:39:55 Citovat
Host
Mám podobný problém se startérem, respektive můj otec. Nedávno koupil corsu r.v 98 1,0. Za pár dní mu pravděpodobně odešel startér. Šel z něj smrad a nešlo nastartovat. Hned vedle byl servis, tak mu ho prý vyměnili. Nic méně zhruba ani ne za měsíc znova. Přijel, když chtěl odjet opět nešlo nastartovat. Zase byl cítit nějaký smrad. Na roztlačení auto chytlo, ale teď nevíme co s tim. Je možné, že něco zapříčiní, že startér odejde? Nebo prostě mu to v tom servisu jen blbě opravili. Díky za každou radu.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1908 sec,0.1635 z toho dotazů.