• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna motoru
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Trener
Wednesday 23 February 2005 - 20:33:23
Host
Potřeboval bych poradit mám corsu B motor X12SZ neříkam ľe je ąpatnej ale ty koně tam ňák chyběj a rvát prachy do upravy se mě nechce. Potřeboval bych vědět jestli někdo nevý jestli je stejný uchycení v kastli i u sylnějąích osmy ventylů co se dávaly do corsy B a jestli tam je stejný uchycení na převodovku Popřípadě o kolik jou ty 1.4 těąí jestli to tam nebude dělat neplechu? Moc dík za jakoukoliv radu. Jen mě neříkejte a» vyměním auto.
klubo
Wednesday 23 February 2005 - 22:55:53
Host
vyměň auto!
Anonymní
Thursday 24 February 2005 - 08:01:16
Host
jo to je pravda :o/ tyk mám 1,2i 8v a moľná je levnějąí to fakt vyměnit :o/ no hlavně jednoduąí...
ale ta 1.6 gsi se ąpatně hledá
riwal
Thursday 24 February 2005 - 10:38:30
Host
Tyhlety pokusy měnit motor a předělávat agregáty nikam nevedou - je to pracné a nákladné. Myslím, ľe klubův návod je jediné rozumné.
Kanec
Thursday 24 February 2005 - 10:56:34
Host
Mám za to, ľe prosincu v inzerci časáku Autosport a tuninng 1,6 GSI byla . Měl jsem stejnou corsu jako ty a souhlasím, ľe tuning motoru je drahej. Kdyľ vyměníą motor, za jiný typ něľ máą TP, tak na STK budou chtít povolení od Opla a ten ho nevidá . Vlastní zkuąenost.
Trener
Thursday 24 February 2005 - 21:51:44
Host
Moc dík klubo ale já ten stroj měnit nechci Ta corsa je 98 rok ma najetejch poctivejch 20 ticíc je od známýho a byla za moc zajímavý prachy hodně heský auto ikyľ neříkám ľe by se mě astra nelíbyla to je pořádnej stroj ale tolik prachů nemám A stím motorem já vým ľe je to provar na STK ale právě proto chci 8 ventýlovej motor ten pozná jen málo kdo a ľe by měřili vrtání to je blbost. No poraď te budu jen rád Moc dík Trener
klubo
Thursday 24 February 2005 - 22:55:39
Host
no tak tim spíą ľe to má najeto 20tisíc a je to super kus - bych si to nechal tak jak to je a nebo to za solidní peníze prodal, motory se měněj u starejch sraček v ceně 20tisíc kde uľ o nic nejde
Kanec
Friday 25 February 2005 - 12:43:45
Host
2 trener: Na bloku motoru máą vyrľenej typ motoru X12SZ. Kdyľ tam dáą silnějąí motor bude na něm jiný číslo např. X14XE (vůbec mevím jestli takový tip existuje). Ve velkým TP máą napsaný typ motoru. Kdyľ nebude souhlasit typ motoru uvedený v TP a na bloku motoru tak big problém na STK. Pokud nějakým zázrakem čísla nesladíą.
NIO
Friday 25 February 2005 - 20:28:43
Host
A to hlavni. ty motory si nejsou vubec podobne. a to je nejvetsi problem.

jen X12SZ a X14SZ tam se to prerazi jen cislo a malinko se to potre kyselinou a ono trochu vyrezne a nikdo to nepozna.
Trener
Saturday 26 February 2005 - 10:25:41
Host
Tak dík za radu no o tech typech to sem věděl ale ze jedinej podobnej je jen ta 1.4 tak to ne a ten motor je stejnej chcípak jak to co tam mám tak to asi nemá cenu to si moc nepomůľu no kaľdopádně moc dík za radu máte supr stránky Ahoj Trener
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1470 sec,0.1129 z toho dotazů.