• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Proměřování tachometru a palubní počítač
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Luba
Friday 10 September 2004 - 11:51:58
Host
Udělala jsem jednoduchý test, udrľoval jsem 130km/h a vynuloval jsem průměrnou rychlost. Výsledek po asi 3km - 125km/h. Jak to ukazuje vám???
Anonymous
Sunday 12 September 2004 - 16:03:42
Host
rychlomer a palubak nemuzes brat stejne. je tam vzdalenostni a casova odchylak a pak tolerance az 10 km.
Levis
Friday 17 September 2004 - 16:06:01
Host
Testovali jsme to s GPS na rovině v otevřené krajině (kvůli dobrému signálu a přesnosti). Kdyľ ukazoval budík 100, GPS tvrdila 96, kdyľ bylo na budíku 130, GPS udávala 122.
Coľ zhruba koresponduje s tím co mi ukázaly ve Francii takové ty výstraľné radary (je tu 40 jedete .....) tam mi to na 50kmh omezení při mojí rychosti lehce přes (ručička tak na 52) ukazovalo 49.
Ale při diskuzi s policií bych na proměřování budíku stejně moc nespoléhal.
Luba
Sunday 19 September 2004 - 21:10:06
Host
Mno mě ąlo hlavně o ten PP, protoľe mám trochu jiný problém - předchozí majitel namontoval bílé podklady budíků, kde tachometr ale končí v 200km/h v místě kde je normálně 220km/h. Tak sem to měřil podle PP a i při 160 na tachometru to ukazuje 155 podle PP. Jenľe potřebuju nějaké srovnání, jak moc to kecá. Subjektivně se mě zdá, ľe k těm 200km/h které to má jet podle papírů se tomu moc nechce.
Anonymous
Monday 20 September 2004 - 13:06:25
Host
Odkud jsi ?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2186 sec,0.1740 z toho dotazů.