• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
predni naraznik
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
TiRa
Monday 27 August 2007 - 17:33:45 Citovat
Host
Zdravim, chtel bych se zeptat na kolika mistech a kde priblizne je prichyceny predni naraznik na VeBe pred faceliftem. Uz je docela dost sveseny (skoro 1cm mezera mezi nim a blatnikem) a uz se na to neda divat. Pokud mate nejakou fintu jak ho co nejlepe slicovat tak se prosim podelte

Diky...
KopA
Monday 27 August 2007 - 19:28:45 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
No tak to je neco na me protoze presne tohle jsem delal.

Myslim ze pokud to je VeBe tak je predfacelift i pofacelift stejny proste Vectra od roku 96 do 01. Pofacelift ma jiny vyplne a mozna jiny bocni drzaky.

Za pouziti obrazku (kliknutim na nej bude trochu lepsi) a pravidel A-Z 1-9 a barev semaforu ti to popisu. Hvezdy(*) znamenaj umisteni sroubu.

Jako prvni: Pokud mas mlhovky tak pred zapocetim odpojit kabely ze spodu z tech mlhovek.



1. Zespoda narazniku uplne pod autem vytahat 5x plastovy stefty (jdou pouzit znova). Vypadaj jako to zeleny c. 1 v mistech A*
2. V mistech C* jsou zevnitr srouby 8 nebo 10 klic ted nevim. Musis je vysroubovat a je lepsi vyndat plasty z blatniku nebo s detskou rukou to jde i bez sundani plastu.
3. Ted ty rohy drzej v zamkach 2 zluty dily. 2B si nevsimej ten je napevno na narazniku a 2A zustane na aute. Musis to otevrit stlacenim jako kdyz bys boural zepredu auta dozadu a tahnout pritom ten roh narazniku ven (jako doboku).
4. Za predpokladu ze mas volny rohy sundas predni masku s emblemem Opel 3x sroub na 10 nebo 8 klic. A naraznik uz drzi jen na dvou sroubech v miste B* (za drzaky svetel). Vysroubujes a naraznik je volny pozor aby ti nespad a nodrel se o zem.

S ostrikovacema svetel ti neporadim protoze je nemam ale pujdou odpojit zrejme pri sundavani narazniku ale bude potreba asistent.

Montaz v opacnem poradi jen vsechny srouby nedotahovat hned ale az nakonec az budou vsechny namiste.

A ted jak ten naraznik dat vys. Naraznik je co se tyce vysky jen polozenej na takovych polystyrenovych vyplnich 3 (cerveny dily celkem 3x) tak je potrebujes necim podlozit nebo dat neco na ne. Pokud by vadila spodni hrana svetel musis povolit a zvednout i svetla a pak nechat svetla seridit.
Ty rohy narazniku se daj pri montazi stelovat nahoru nebo dolu (je tam vetsi dira) takze utahnout ten vnitrni sroub kdyz bude roh nahore abys tam nemel potom mezeru (velkou sparu).

Zlom vaz.

[Jo jeste jsem zapomnel pokud to nemas urvany jako ja tak dole v rohach je naraznik spojenej s plastem podbehu plastovym steftem (2x na kazdy strane jeden). Takze ho nezapomen vyndat. Pokud budes plasty z podbehu davat dolu tak to musis udelat tak jako tak.]

[ Upraveno Monday 27 August 2007 - 19:42:03 ]

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
TiRa
Monday 27 August 2007 - 20:03:32 Citovat
Host
VAU... Diky moc za podrobny navod. No, a ted mam po vecerech co delat Jeste jednou dik...
qpc
Monday 27 August 2007 - 22:17:34 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
poprvé to je o bádání,podruhé to zvládneš za 10minut

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Lucki
Tuesday 28 August 2007 - 08:14:12 Citovat
Host
Podle mě je opravdu jednodušší, když sundáš ty podběhy, protože je tam jinak opravdu hooodně málo místa.Poprvé jsem se u toho nadával jak křeček a trvalo to tak 2,5 hodinky, ale když už víš jak na to, tak je to opravdu na max 20 minut. Hodně štěstí... _; ?lola
zicher
Wednesday 16 July 2008 - 16:34:33 Citovat
Host
Zdravim vas Oplaci, nechcem zakladat nove vlakno. Viem ze sa tu pise o prednom narazniku, ale ja ma problem zo zadnym. Ma VeBe predfacelift a chcem tam dat faceliftovy naraznik. Len som si vsimol ze stary je zo spodu uchyteny na dvoch skrutkach, ale novsi ma zo spodu len nejake zapadky. Ja mam knihu JAK NA TO, ale tam je pisane ze su tam tiez skrutky. Poradite? Dakujem.
tibor
Tuesday 22 July 2008 - 19:17:07 Citovat
Host
No ja mam problem so vsetkym i narzanikmi, plastami , listickami ... uz nic nedrzi na svojom mieste - proste opel - moja rada: neriesit to a nabuduce si kupit ine auto

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2070 sec,0.1794 z toho dotazů.