• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zapečená svíčka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Kocurstvo
Friday 25 February 2005 - 17:28:33
Host
Dneska jsem nechával měnit svíčky a jedna nejde odąroubovat. Pohne se o kousek v závitu a pak ani prd. Chlápek v servisu se bojí, a» se nezlomí. Zatím jsme to nechali tak a teď to prostříkávám nějakým německým univerzálem, obdobou WD 40. Máte s tím někdo nějaké zkuąenosti?
macil
Friday 25 February 2005 - 17:50:52
Host
Mal som tento problém, síce nie na Opli ale na © Rapid. Striekal som tam WD40 a pomaly, ąrubovaním raz na jednu stranu, raz na druhú som postupne sviečku uvoµnil. Bola celá zakarbónovaná. Po výmene za novú a najazdení pár tis. km to bolo znova rovnaké. Aľ pri GO motora som zistil ľe je pri výfukovom ventile je v hlave asi centimetrová trhlina.
Ale nechcem straąi».
Anonymní
Friday 25 February 2005 - 18:13:37
Host
Jéľią, to snad ne. Bojím bojím. Jdu tam hnedle stříknout. Díky
NIO
Friday 25 February 2005 - 20:41:21
Host
normalni nebo zhavici?? zhavicka praska dost casto. velka malo ale da se oddelat. pokud ne tak nezbyva nez hlava dolu a pak to jde.
Kocurstvo
Friday 25 February 2005 - 21:17:25
Host
Normální BOSCHka, no, zatím to leju tím sprejem. A jedna příhoda. Teď večer jsem sundal kabel, ľe to promáznu, pak zavřu kapotu a jedu. Po 5 kilácích, kdy jsem se divil, ľe to jede nějak ąkubaně mi trklo, ľe jsem, blbec, asi nenandal kabel zpět... Aneb a» ľijí amatéři Snad to moje Vectřička přeľila bez újmy
riwal
Saturday 26 February 2005 - 08:25:17
Host
2NIO: Hmm neodpověděl, ale je to zapalovací
NIO
Saturday 26 February 2005 - 08:28:58
Host
hlavne to nesroubuj na teplem motoru. na studenem to pujde lip.
Kocurstvo
Wednesday 02 March 2005 - 21:01:01
Host
Tak uľ je to vyměněné. Stačilo to stříkat WDčkem a za pár dní uľ to ąlo. Sice ztuha, ale ąlo to. Díky vąem
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2397 sec,0.1768 z toho dotazů.