• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
přibrľďování zadního kola u Astry2.0DI
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Suky
Monday 28 February 2005 - 12:21:35
Host
po ujetí cca.20km mizačne přibrľďovat zadní kotoučová brzda
,pak zastavím počkám aľ vychladne kotouč ,4xproąlápnu brzdu a uľ to neudělá.čím by to mohlo být.
NIO
Monday 28 February 2005 - 18:44:40
Host
pridrene brzdovedesticky ve voditku, nebo se spatne vraci zadni paka vamezujici vuli a tahlo rucni brzdy
Anonymní
Tuesday 01 March 2005 - 07:33:41
Host
kdyľ uľ toto bylo odsraněno čím by to dál mohlo být
SCULLY
Tuesday 01 March 2005 - 16:27:45
Host
Pokud ti to co radil NIO nepomohlo tak se ti nevrací brzdový pístik v brzdiči. Někdy se stane ľe se tam ąprajcne a neuvolní se zpátky. Pokud rozebereą celý brzdič tak se toho zvuku zbavíą jenom na chvíli a objeví se to zas. Na stěnách válce uvidíą záseky a v tom se ten pístik sekne. Pomůľe pouze výmena brzdiče (vysoustruľit válec bzch nezkouąel).
Suky
Wednesday 02 March 2005 - 07:26:12
Host
je mi divné,ľe mi to začne přibrľďovat po 20km,pak zastavím nechám vychladnout a uľ mohu ujet klidně 300km a jiľ to neudělá.Toto se mi stalo 6x za sebou.
Myslíą ľe je to tím pístkem
SCULLY
Wednesday 02 March 2005 - 16:00:54
Host
Je to jedna z moľností ale pravděpodobně to asi bude tím. Musią rozebrat celý třmen vyndat ten pístik( třeba vyfouknout vzduchovou pistolí ale bacha vyletí hned ven) a uvnitř válce budou po obvodě vidět zásek(y) či rýhy ve kterých se to ąprajcuje. Obrouąení smirkem moc nepomůľe záleľí jak jsou hluboké.
riwal
Wednesday 02 March 2005 - 17:11:58
Host
Hlavně neotoč pístem - začne to větąinou téct.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1363 sec,0.1104 z toho dotazů.