• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
výměna řemene v motoru
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Ascona
Monday 28 February 2005 - 16:35:10
Host
Hele, mám takový dotaz. Při koupi VeBe 97 jsem byla informovaná, ale to i bez toho vím , ľe je lepąí při ojetinách vyměnit řemen v motoru. Souhlasíte?? Nebo není třeba?? Kaľdopádně mám dotaz, jestli je lepąí zajet s tím do Oplu a nebo stačí dost ąikovný automechanik, ale dělá spíąe ©kody. Jsou tam prý jeątě při výměně toho řemene důleľité nějaké "vodící zuby" a to je prý taky dobré zkontrolovat. Koupím ten řemen jenom v Oplu? A jaký mám koupit na VeBe? Doufám, ľe toho není na vás moc
pr»ka
Monday 28 February 2005 - 16:46:09
Host
O rozvodech tu je psáno mraky v předeąlých tématech.Je třeba koupit rozvodový řemen dvě vodící kladky a jednu napínací popřípadě i vodní pumpu , ale to by měl posoudit ten kdo to bude dělat a jak říkám mraky povídání ve vectrách i astrách dřív
NIO
Monday 28 February 2005 - 18:32:03
Host
hlavne by to mel byt mechanik ktery to uz aspon nekolikrat delal.
pokud to prohledne a zjisti ze je vse vymeneno je to zbytecne delat znova. nebo jsou nektere kladky jeste dobre. nebo maji malo najeto, vse se da dobre poznat.
vyzkouset rukou loziska a posoudit. pumpu neni potreba vzdy menit.
remen muze byt i replikovy, jako treba dayco nebo contitech. QH nebrat.
Nepto
Wednesday 02 March 2005 - 10:39:15
Host
Otazne je tiez o aky typ presne ide. Napr ja mam VeBe rv 99 a uz tam nie je rozvodovy remen, ale celozivotna rozvodova retaz, ktoru nutne menit nie je.
riwal
Wednesday 02 March 2005 - 10:56:54
Host
Ascona má 1.6 starąí a má řemen.
Ascona
Wednesday 02 March 2005 - 12:36:37
Host
Ano, Riwal uľ ví mám VeBe 97, takľe tam asi řemen bude...Díky moc za rady.
Nepto
Wednesday 02 March 2005 - 13:51:22
Host
Aj tak si to radsej over. Tak ci onak, nemyslim si, zeby pri ojazdenom aute bolo nutne vzdy zakonite menit rozvodovy remen. Skor by som povedal, ze je nutne to zmenit vzdy po 90000 km, cize prvu vymenu urcite pred 100k. Ak ma to auto viac, musis si zistit, ci to uz nahodou menene nebolo.
riwal
Wednesday 02 March 2005 - 14:06:39
Host
Nesmysl, nejpozději po 60 000, pak uľ si koledujeą o pakec.
Ascona
Wednesday 02 March 2005 - 14:07:11
Host
Díky Nepto. No to právě nevím jestli byl měněný nebo ne, protoľe k VeBe nemám servisní kníľku a koupila jsem ho v autobazaru...... Tak teď ale nevím, měnit či neměnit? Spíąe asi jak psal tuąím NIO, automechanik se na to podívá v jakém stavu to bude a pak se uvidí.
riwal
Wednesday 02 March 2005 - 14:08:48
Host
Jeątě jednou Ascono 90000 je nesmysl !
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2827 sec,0.2284 z toho dotazů.