• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nezapíná přihřívač
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Tomash
Friday 04 March 2005 - 10:40:15
Host
mám v autě X20DTL přihřívač, celej podzim zapínal (zapíná automaticky při venkovní teplotě menąí neľ cca + 4°C), ale jelikoľ jsem měl vadnej termostat a jezdím krátký cesty, motor se málokdy zahřál tak, aby přihřejvač vypnul. Pak zničeho nic přestal zapínat (doufám, ľe není vadnej, ale ľe jednotka uznala, ľe to nemá cenu ). Teď mám termostat novej a motor se do provozní teploty hřeje (odhadem 88°C), takľe v tomhle počasí bych zapínání přihřívače uvítal.
Dá se tomu zapínání nějak pomoc, třeba odpojením baterie a tím vynulováním paměti jednotky?
Jde nějak ověřit funkci přihřívače?
MZ
Friday 04 March 2005 - 13:41:34
Host
No covece, taky me ted nejak zlobi. Celou zimu az do ted fungoval perfektne, ale ted uz nestartuje. Nevim cim to je, ale na 90% bude zase nejak zaneseny a nemuze to zapalit. Staci to rozdelat a vycistit. Na diagnostice je udajne i videt porucha, neco jako: neuspesne startovani topeni. U tebe by to mohlo byt stejne. Funkce jde overit jen s patricnym vybavenim....
Aka
Friday 04 March 2005 - 16:10:15
Host
Co je to ten přihřívač? To je to kulaté po levé straně (z pohledu od řidiče). V příručce Jak na to to nazývají myslím sekundární vzduchový kompresor. Je to ono? Jestli jo, tak mě to maká, ale je to nějaký docela hlasitý, tak nevím.:(. Jinak se to vypne asi po +- 3 minutách.
NIO
Friday 04 March 2005 - 16:32:54
Host
je to potreba zkouknout, jestli se zapne aspon cerpadlo a vetrak v prihrivaci. muze byt i v haji pojistka, nebo zoxidovany konektor ne bo je zanesena svicka.

nebo vydne cidlo teploty na prihrivaci.
Anonymní
Saturday 05 March 2005 - 13:25:18
Host
přihřívač má obdálníkovej tvar, je při pohledu ze předu schovanej za motorem (jakoby před spolujezdcem), vedou do něj úzký hadice chladícího okruhu + elektrika
Honza K.
Monday 07 March 2005 - 01:33:48
Host
2 Aka: to fouká do katalyzátoru, aby se co nejdřáv naľhavil, jako kdyľ rozfoukáváą ohníček
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2208 sec,0.1738 z toho dotazů.