• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pneu-Net obchody-zkušenosti s obchody a s pneu, ceny, značky, hodnocení.
Přejít na stranu  1 2 3 ... 9 [10] 11 12 13
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Čelda
Sunday 09 March 2008 - 15:36:13 Citovat
Host
Mě také doporučili Dunlop,tak jsem do nich šel.A po dotazu na akcní pneu jestli není chyba ,že je mají za 1366 (teď 1389) mi bylo řečeno,že jsem se nezbláznil,ale ta cena je opravdu taková. Ale jen když je objednám po netu a celou sadu. Budou příští týden a oni sbírají objednávky.
Po dotazu na DOT jsem byl ujištěn(mají to i na netu),že pneu jsou pro ČR a DOT je aktuální výroby.
Za tu cenu bych neměl v pneuservisu ani nejlevnější Barumky.
Čelda
Saturday 22 March 2008 - 14:48:00 Citovat
Host
Tak včera Dunlopy přišly. Dnes jsem je nechal obout,na vyvažovačce běžely velmi pěkně a závaží je tam od 5 do 40 na kolo. DOT je 4707.
Tak jsem zvědavej jak poběží na autě oproti lehce skákavým Goodyear NCT5.
qpc
Sunday 23 March 2008 - 20:39:23 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
myslim,že to bude good

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Čelda
Sunday 30 March 2008 - 16:07:32 Citovat
Host
Tak jsem dnes přehodil letňáky a projel to.Musím říct,že Dunlopy jsou oproti původním Goodyear Eagle o dost tišší. Jízdní vlastnosti ještě nehodnotím,protože jsem najel pouze 50 km ale řekl bych že jsou měkčí,takový trošku jako babiččiny bačkůrky.
(nafoukáno 2.5 a 2.5.- jako dycky) .
Kutulin
Tuesday 01 April 2008 - 18:54:54 Citovat
Host
kutulin nakupuje jiz snad po pate a jedine v pneunetu.cz maximalni spokojenost
a nakupuje jedine miselinky Energy 3A
zimni tez miselinky.
Jezdil jsem na mnohych pneu a miselinky za tu cenu jsou perfektni po vsech strankach.
Testuji je kazdy tyden na D1 v prumeru 300km (a to je super testovaci struhadlo) V pneuservisu pri jarnim prezouvani servisak nemuze zmerit ktera pneu byla na predku a ktera vzadu a to maj najeto 25tiskm!! A ja mu na to rikam:to vite, kdyz spojite poradnou znacku auta, s poradnou znackou pneu tak je zazrak na svete Miselinka fakt vydrzi 50 tis jako prd kdo neveri tak at do ni bezi.
Cesťák
Thursday 17 April 2008 - 22:22:44 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Klucííí,
tohle byste mohli vědět. Jezdil jsem dlouho s VB 1,6. cca v roce 2004, to byly BRAVURIS novinka, jsem koupil sadu (195/65 R15). Najel jsem na ni 41000km. Nadšení ze mě cákalo široko daleko a taky vzhledem k dobré kvalitě na mokru jsem hned, cca po 2 letech, koupil novou sadu. Ta však vydržela jen 20000km. Prodejce mi vysvětlil, že jsme se přibližovali k EU normě a aby se dodržel grip museli udělat měkčí gumu. Jelikož jsem taky obchodník, nevěřil jsem mu ani slovo, ale lepší vysvětlení jsem doposud neobjevil. Na způsobu jízdy apod. jsem nic neměnil. Byly poctivě měněny za zimní, v autě jezdím sám a stále stejné trasy.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

vrgadaa
Friday 18 April 2008 - 09:38:25 Citovat
Host
jako obchodnik by jsi mel vedet, ze idealni zbozi ma mizernou vydrz, respektive by se to melo vse totalne pokazit tyden po uplynuti zaruky. To by se vyropbcum gum moc nerentovalo udealt pneu s zivotnosti vozu, navic ceny pneu klesly, takze penizue je treba ziskat kratsi zivotnosti
Yper
Friday 18 April 2008 - 14:05:03 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Přiznám se, že i já jsem nakoupil gumy přes NET.
Za celkem dobrou cenu jsem předvloni na podzim koupi Bravuris 206/60-R15.
Dal jsem je na předek a nemohu si na ně nějak zvlášť stěžovat. Nicméně za dobu cca 10ti měsíců, co jsem je celkem používal, jsou sjeté na polovinu a jestli jsem na ně najel max. 10 tisíc, tak je to moc. Jsou měkké, celkem tiché, ale nevydrží. Navíc mám obavu, na základě těch, co si je koupili v minulosti, že od polovinu vzorku výrazně ztrácejí přilnavost na mokru.
Tomu odpovídají i letošní recenze na testy letních gum, kdy sice Bravurisy vyšly z českých gum nejlépe, ale až za plovinou z celého množství testovaných gum různých výrobců.
Continentalky se vůbec propadly a spolu s nějakými Čínskými gumami dopadly nejhůře.
Jako nejlepší v hodnocení na přilnavost za různých klimatických podmínek (sucho/mokro), hluk a spotřebu, dopadly Pirelly P6 a myslím P7000, pak tam byli Micheliny a Dunlopy.
Goodyeary byly také nějkde před polovinou.
Jinak jsem rád, že tu zase zaznělo (Čelda) to, na co jsem přišel já i QPC ohledně Goodyear Eagle - udělají se z nich brambory. Člověk pořád vyvažuje a vyvažuje, než zjistí, že má místo kružnice bramboroid či hruškoid. Goodyear už nikdy více i kdyby mne lákali jánevímčím.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Cesťák
Saturday 03 May 2008 - 11:41:45 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Přemýšlím jaké letní pneu a toto vlákno mi hodně pomohlo, díky. Mám ale jednu prosbu. Nyní mám 205/60 R15 (jinak mám v TP 195/65 R15). Zdá se mi, že to auto sedí hodně vysoko a proto uvažuji o výšce 55. Jelikož mám hliníkáče, myslím J6, rozměr 205/55 přes to, že se mi nejvíc líbí, by asi hodně deformoval pneu, tak možná 195/55-60. Vím, že to není dle TP ale přesto mě zajímá, jak se na nižších pneu bude auto chovat a jestli máte zkušenosti.
Předem díky

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Cesťák
Saturday 03 May 2008 - 12:08:23 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Sorry, špatně jsem prošmejdil poradnu, najdu si to tam, jestli nechcete, nemusíte reagovat.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 9 [10] 11 12 13  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2072 sec,0.1587 z toho dotazů.