• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pružiny
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Movistar
Tuesday 06 May 2008 - 18:07:42 Citovat
Host
Mám VeCe 2.2 GTS a praskla mi přední pružina.Přemýšlím že bych koupil sportovní na celý auto snížení 30 mm.GTS je ale o proti serii o 20 mm níž tak mě zajímá když je koupím o kolik to padne k zemi.O 10 mm a nebo o 50 mm o proti serii.Díky za názory.
qpc
Tuesday 06 May 2008 - 18:34:01 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
pakliže jsou uváděny na klasickou V.C tak mínus 30mm,pakliže to jsou na GTS tak by to kleklo dalších 30mm.Jestliže to prodejce neuvádí,tak ho kontaktuj.osobně si myslim,že to je snížení oproti klasice,v tvém případě tedy mínus 10mm

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Movistar
Wednesday 07 May 2008 - 18:23:00 Citovat
Host
VeCe 2.2 GTS Četl jsem že Vectra GTS má jiné pružiny a tlumiče, závěsy kol jsou asi o 20 mm snížené o proti standartní verzi,ale to je z podvozkem IDS.Chci se zeptat jestli někdo neví jestli to platí i bez podvozku s IDS(ty tlumiče a péra).Mám tam Stabilizaci s protiprokluzem.Díky
Perunwit
Friday 26 February 2010 - 13:14:52 Citovat
Host
Ahoj lidi, vím, že toto není inzerce, ale musím vyřešit akutní problém, tak to dávám sem, pak je možno mazat...
Praskl mi závit na pravé přední pružině, včera jsem ho vyndaval z mističky v podběhu. Neválí se Vám někomu doma pružiny na VeBe Caravan (*98)? Popř. máte někdo kontakt na nějakou dobrou cenu? Našel jsem zatím za 990kč na MJAUTO.
Díky za příp. odpověďi...


EDIT: teď jsem mluvil s jedním servisákem, sehnal mi jeden kus za 700kč. Píšu to spíš pro informaci ostatním, že to nejspíš jde i jinak.

[ Upraveno Friday 26 February 2010 - 16:51:34 ]
vrgadaa
Sunday 28 February 2010 - 09:44:53 Citovat
Host
vzdycky to jde jinak, stejny problem na omeze, na malem vrakovisti komplet oba predni tlumice za 500 dohromady, ale problem, kuchnout z nej pruzinu a dat na tlumic v aute, nebo kuchnout obe-at jsou stejny na obou kolech, nebo vymenit tlumice (ty z vraku podle km na tachometru a toho, ze nesjou original ale monroe, by mely mit najeto malo kilometru), tak co jednu pruzin, obe a nebo komplet tlumaky?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2141 sec,0.1721 z toho dotazů.