• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Plastove kryta prahov
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
zicher
Saturday 05 July 2008 - 23:11:29 Citovat
Host
Ja som si uz prahy zohnal origo. Ale ja vobec neviem ako tie trne vzpadaju. A co som bol na vrakoviskach tak vsade tam boli iba bez prahov.
qpc
Sunday 06 July 2008 - 10:56:58 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
zicher napsal ...

Ja som si uz prahy zohnal origo. Ale ja vobec neviem ako tie trne vzpadaju. A co som bol na vrakoviskach tak vsade tam boli iba bez prahov.


nevíš,jak vypadaj? a co ta Martasova fotka v tomto vlákně?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


zicher
Sunday 06 July 2008 - 11:04:09 Citovat
Host
Nie neviem ako vypadaju? Vcera sme sa bavili o tom ze by som si ich dal manikovy stocit. Tak preto by som ich poterboval vydiet z blizka. Zatial som ich na ziadnom vrakaci nevidel. U nas je malo takzch rozbytych Vectier. Asi poriadny vodici? NEVIEM.
KopA
Sunday 06 July 2008 - 23:56:49 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Prosimte zicher co to tady porad resis.
Mas dve moznosti:
1. zajdes do oplu a ty kolicky si koupis. Normalne to prodavaj. Funguje to na principu nytu. Vyvrtas diru cvaknes ho tam a je to. Vypada to jako hrebik. Tycka s placatou hlavickou na konci normalne nabodovany z rubu.
2. prah prilepis silikonem.

Osobne bych volil silikon protoze pri delani der do auta hrozi nasledna koroze pokud vrtana mista neosetris jak zevnitr (vosk do dutin) tak zvenci.

A o lepeni bych nepochyboval. Silikon je idealni jelikoz jak lakovany prah tak plast nebo lak tech prahu je hladky material = idealni na lepeni lepidly na bazi silikonu. No a zafixovat je to nejjednodussi proste to prilepis izolackou. Klidne s tim muzes i jezdit nez lepidlo zaschne a pak izolacku jenom strhnes - nevěříte? Věřte! (nebo se muzete zeptat jak to delaj v kazdy firme co dela do autoskel).

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Martas
Monday 07 July 2008 - 06:01:41 Citovat
Host
Podivejte se napred, jak ten prah vypada a pak teprve uvazujte o lepeni - neni ho za co prilepit, nema temer zadnou plochou stycnou cast !!!
Martas
Monday 07 July 2008 - 06:12:02 Citovat
Host
Dva obrazky, sice nic moc detailni ale postaci k tomu, aby bylo videt ze ma profil "L" a to sem zvedavej za co to zejmena vepredu (vzadu to drzi "krytka") teda pujde prilepit.









[ Upraveno Monday 07 July 2008 - 06:12:55 ]
zicher
Monday 07 July 2008 - 07:32:55 Citovat
Host
Martas, ja som sauz potom k tomu nevracal, lebo som planoval ist do Oplu a tam sa spytat. Takze preto som o tom ani nepisal. Ale aj tento obrazok mi pomoze. Moc diky....
zicher
Monday 07 July 2008 - 16:43:27 Citovat
Host
Tie prahy z boku idu nasunut na trne. Zo spodu idu plastove stupliky do ktorych sa zasuva kolik. Moja otazka ci nebude vadit ked zospodu navrtam diery na tie koliky, lebo ich tam nemam.
Yper
Tuesday 08 July 2008 - 07:23:20 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Můj názor je ten, že každá díra do karoserie navíc, snižuje její životnost. Ať to uděláš sebelépe, riziko zvýšené koroze tu je.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2107 sec,0.1536 z toho dotazů.