• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
prava pneu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
rolf
Sunday 25 May 2008 - 22:57:16 Citovat
Host
ahoj kluci chci se zeptat na me astře se mi prava pneu sjiždi s vnějšku vic než leva,ta prava je vic jako sjeta ke kraji čim by to mohlo byt ? obě ramena mam vyměněny i se silentama........jedine co mne napada tak na levym personu je miska pro pružinu trošku jako přihnuta dolu zitra tu dam foto
Anonymní
Sunday 25 May 2008 - 23:32:13 Citovat
Host
Misku narovnej nebo vyměň a nám sem místo fotky pošli sken protokolu z měření geometrie.
rolf
Monday 26 May 2008 - 14:58:29 Citovat
Host
jo na geometrii pujdu to je jasny ,teď se mi jedna o tu misku/spodni/ ta geometrie by asi musela byt až potom ne ?nebo miska na geometrii nema vliv? ta miska se da z personu sundat, ja to vždy viděl komplet? nemate prosim nakres astra x16sz
rolf
Wednesday 28 May 2008 - 17:42:13 Citovat
Host
tak jsem se vratil z geometrie 500kč,čepy řizeni 2x300kč ,nešlo sněma pohnout 400kč za vyměnu prej to bylo zažrany jak hrom-že s tim nešlo hnout, to jsem viděl, pak jsem jim to tam na 2hod.nechal,a na konec mi řekl že levy nosnik je bouchly o cca.1 cm tak to nějak doladily ale musim pootočit volant nevindavali ho kvuli erbegu ale to si udělam zjistim jak na to. Večer vam tu hodim ofoceny protokol Chtěl bych vědět vaš nazor ten nosnik mne štve .....zatim dik

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1893 sec,0.1494 z toho dotazů.