• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vrzou mi dveře
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Richard
Friday 11 March 2005 - 11:41:39
Host
Pořadmy vrľou přední dveře namaľuje a daj chvyly pokoj pak začnou znovu. Doporučtemy nějaký mazivo. ASTRA G rv. 2000
Anonymní
Friday 11 March 2005 - 14:04:56
Host
Zkus Ceresol
Anonymní
Friday 11 March 2005 - 14:05:01
Host
Zkus Ceresol
Zaremba
Friday 11 March 2005 - 14:22:23
Host
Mně výborně pomohl Konkor, mazivo nejen na zbraně. Ne nadarmo ho dopuručuje i Armáda České republiky
Bobík
Tuesday 29 March 2005 - 17:51:47
Host
Já tam dávám WD-40. Vrzaly mi i "otevírací PVC kliky" - tam se musí stříknout na správná místa, dokud to nepřejde. Je to vevnitř ve dveřích, ale jde to bez odpolstrování zvenku.
Lib
Tuesday 29 March 2005 - 17:53:58
Host
WD je klasika, to me zatim nezklamalo
Marek V.
Wednesday 30 March 2005 - 14:16:30
Host
Ahoj,
mám podobný problém (uľ jsem o tom tady dřív psal). Obávám se, ľe to nepomůľe jen promazávat. U mě jsou to "vychozené" panty dveří. Je tam vůle a při jízdě to vrľe. Snaľil jsem se to nechat ve dvou servisech opravit, ale marně. Teď mi v Oplu řekli, ľe se dají zkusit vyměnit čepy v pantech, ale prý neví, jestli to pomůľe. Tenkrát to tady radil i NIO...
Napadlo mě zkusit tam nacpat nějaký tmel (silikon?), aby se ta vůle vyplnila nějakou hmotou a nedoráľel kov na kov. Ale nevím. Problém je, ľa ani neumím ty čepy nějak rozumně vytáhnout - jsou tam jaksi podivně zaraľené. Nevíte někdo jak na to? Je na to potřeba nějaké speciální nářadí?
klubo
Wednesday 30 March 2005 - 16:47:15
Host
ty čepy do pantů stojej asi 25 korun u opla tak to neřeą a vyměň....budeą mít pak svatej pokoj
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1530 sec,0.1237 z toho dotazů.