• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak na ni - Roleta do kufru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
TOMas
Friday 11 March 2005 - 13:26:17
Host
Shanim roletu do kufru (Astra G karavan), ale cena kolem 3tis. z vrakoviste mi prijde prehnana... Uz se to tu myslim probiralo, ale me zajima, jestli nekdo zkousel nejaky dekl vyrobit (resp. nahradit z jineho vozu), pripadne nejake postrehy jak kdo toto zakryti kufru vyresil... Diky za postrehy a tipy
T.
riwal
Friday 11 March 2005 - 13:47:10
Host
Tak to by byla práce hodná kutila. Radąi bych ji koupil.
Brandon
Friday 11 March 2005 - 16:54:41
Host
hehe tak jsem sem sel ze bych dal podobny dotaz - mi prijde blby dal za ten kus "tvrdyho hadru" 3500,-
Jeste to nekdo nedela? Mi nerikejte ze nejaky druzstvo invalidu by si s tim neporadilo...
riwal
Friday 11 March 2005 - 17:15:30
Host
Otázka je kolik by měli zákazníků - myslim ľe poptávka by byla mizivá a sortiment by musel bejt ąirokej.
Rom
Friday 11 March 2005 - 19:21:38
Host
Před dvěma lety do Astry F Car si za to říkali i 5- 7 tis. Kč. Moc toho neumím a zkouąel jsem to vyrobit z tyček na záclony a koľenky v metráľi, náklady celkem asi 300,. Kč, ąití na obyč stroji, prostě jsem v koľence, kterou jsem nejdřív přeloľil, rozměřil pouzdra na tyčky celý tzo proąil a obąil do předkresleného tvaru, kufr to zakryje v pohodě jen se to nenavíjí, to jsem neřeąil, jen to chce pouľít tyčky z u kterých se dá nastavit délka a zvolit pevnějąí materiál, já koupil tvarované ze slabého plechu a po dvou letech mám jednu přelomenou,
TOMas
Saturday 12 March 2005 - 15:26:51
Host
Nejak vyresit se to musi. Mozna, ze v Nemecku to lidi nepotrebujou, ale ja za tu dobu co Astru (bez rolety ) mam, jsem neriskovl neco v kufru bez dozoru nechat...
Stejne mi ale prijde divny, ze to tam Oplaci nedali rovnou.

Anonymní
Saturday 12 March 2005 - 20:19:00
Host
Koupil jsem roletu kufru do Zafiry, ale kdyľ ji chci uloľit do schránky pod zadní sedačkou, nemohu ji tam dostat. Neví někdo jak jí do toho prostoru nacpat? Honza
mil
Tuesday 22 March 2005 - 23:48:00
Host
jedna se mi zdá válí ve sklepě, podívám se jestli tam jeątě je za 1000,- můľe být tvoje 777835094 Duchcov
biL
Wednesday 23 March 2005 - 08:23:54
Host
Já osobně mám tedy v tom tunelu vpředu zadní sedačky srolovanou oddělovací mříľku zavazadlového prostoru - ta roleta se ti tam opravdu nevejde.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3037 sec,0.2594 z toho dotazů.