• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Palivoměr který si dělá co chce
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
freez
Saturday 12 March 2005 - 12:41:26
Host
Ahoj zdravím vąechny měl bych na vás dotaz můj palivoměr si ze mě dělá normálně srandu jednou mi začne stoupat aľ mám plnou nádrľ pak zase nemám v nádrľi nic jindy se tváří ľe měří normálně ale jak se rozjedu tak zase padá nebo vylítne na plný stav.Naąel jsem pod zadním blatníkem u výčka nádrľe jakousi černou krabičku na kterou kdyľ poklepu tak si palivoměr lítá sem tam jenľe se nechci hned pouątět do demontáľe kdyľ nevim co od toho čekat prosím váą tady o radu mám Astra Caravan 1.6.i r.v.93.Začlo to dělat aľ teď v zimě předem díky freez.
NIO
Saturday 12 March 2005 - 14:06:49
Host
ta krabicka je venku nebo uvnitr v kufru?? mohl by to byt jen central, ale ze by to melo vliv na palivomer.....

spis bych rekl ukostreni plovaku, nebo preseknuty predreny kabel k nemu.
freez
Saturday 12 March 2005 - 14:13:58
Host
ta krabička je venku pod víčkem nadrľe zhruba,kdyľ se ohneą a koukneą se pod lem zadního blatníku,kdyľ mám zaplou spínačku a zaklepu na to tak ten palivoměr začne reagovat.Vedou k tomu tuąím 2 kablíky.Je to vedle hrdla který pak vede do nádrľe.
freez
Saturday 12 March 2005 - 14:20:46
Host
mohu poslat foto kde to zhruba je označil sem to
freez
Sunday 13 March 2005 - 22:32:39
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Naąel jsem ten kablík k plováku ale jeąte sem tam nelez venku je humáč ale asi to bude ono.Pořad sem dumal nad tou krabičkou ale to byla asi shoda náhod.uvidíme.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
NIO
Monday 14 March 2005 - 19:18:46
Host
freez80.188.183.66 napsal ...
mohu poslat foto kde to zhruba je označil sem to


posli to Email
DAKS
Wednesday 16 March 2005 - 13:04:06
Host
mám taky tento problém. Na Astře G diesel. V létě si dělá palivoměr taky co chce. Ale třeba jednou za měsíc. Jezdím denně a třeba v zimě to běhá úplně normálně. Vąiml jsem si, ľe budík pod ručičkou mám trochu odřený. To samé mi dělá teploměr. V létě mi ukazuje 100-120 C a v zimě se nevyąplhá ani na 80C
riwal
Wednesday 16 March 2005 - 13:19:09
Host
Tak ten teploměr bude v tahu termostat.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2863 sec,0.2254 z toho dotazů.