• Opel club renbau
 • Opel club renbau
 • Opel club renbau
 • Opel club renbau
 • Opel club renbau
 • Opel club renbau
 • Opel club renbau
 • Opel club renbau

Nový Opel Zafira: Online připojený „obývák na kolech“

Vložil: jirka   dne: 01 Jun '16  
Od roku 1999, kdy Opel do segmentu kompaktních MPV uvedl svůj revoluční systém sedmi flexibilních sedadel, charakterizuje modelovou řadu Zafira jedinečná kombinace výjimečné variability a optimálního komfortu. Doposud Opel prodal asi 2,7 milionů těchto vozů, přičemž hlavními odběrateli jsou rodiny a profesionálové, kteří potřebují prostorné a flexibilní vozidlo pro pohodlné cestování na dlouhé vzdálenosti.

Zafira nové generace, která se už zanedlouho objeví na trhu, má nejenom všechny dobře známé prvky svých předchůdkyň (např. systém flexibilního uchycení sedadel Flex7®, certifikovaná ergonomická přední sedadla AGR, integrovaný nosič jízdních kol FlexFix® nebo adaptivní tlumiče pérování FlexRide), ale chlubí se i atraktivním novým designem karoserie i interiéru a prostornou kabinou. Nechybí ani nejmodernější systémy konektivity. Infotainment Opel IntelliLink nejnovější generace s funkcemi Apple CarPlay a Android Auto pro integraci smartfonů spolu s telematickými službami Opel OnStar (včetně hotspotu 4G/LTE Wi-Fi) zaručuje optimální konektivitu a online spojení s přáteli a rodinou i během jízdy. Kromě toho Opel zavádí do segmentu kompaktních vanů také adaptivní LED světlomety AFL (Adaptive Forward Lighting), což ze Zafiry nové generace dělá komfortní „obývák“ pro řidiče i všechny spolucestující.
... Přečtěte si více
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Jak se vyrabí Insignia

Vložil: jirka   dne: 22 Apr '16  
Při brouzdání na netu jsem našel toto pěkné 45ti minutové video, kde je zdokumentován kompletní výrobní proces vozu Insignia v Rüsselshemské továrně od lisovny až po výstupní kontrolu.

Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Opel rozjíždí další „čtyřiadvacetihodinovku“

Vložil: jirka   dne: 09 Mar '16  
Od pátku 11. března od 12:00 h až do soboty 12. března do 12:00 h - tedy 24 hodin nonstop – bude možné získat nové vozy Opel za naprosto bezkonkurenční a neopakovatelné ceny! „I letos hlavní motoristickou sezonu otvíráme již legendární kampaní „Opel 24 hodin“, během které mohou zájemci o modely Opel počítat se slevami až čtvrt milionu korun a mnoha bonusy navíc,“ říká Pavel Šilha, generální ředitel českého zastoupení automobilky Opel.


Do kampaně „Opel 24 hodin“, během které se vloni v ČR prodalo rekordních 1150 nových vozů Opel, jsou zařazeny jak skladové vozy, tak i vozy zadávané do výroby: „Nechceme naše zákazníky nutit do kompromisů při specifikaci jejich modelu, takže si mohou své vozy sestavit a zadat do výroby přesně podle představ. Pravda je, že na skladové vozy bývají obvykle ty nejvýhodnější ceny – a protože jejich nabídka je přece jen limitovaná, neměli by případní zájemci s návštěvou nejbližšího dealerství Opel příliš váhat,“ říká Pavel Šilha. „A samozřejmě i během akce je možné objednat nejlepší evropské auto – naši novou Astru,“ připomíná ředitel Šilha evropský titul Auto roku 2016, kterým se Astra ozdobila na začátku minulého týdne během mezinárodního autosalonu v Ženevě.

Přitažlivost letošní kampaně „Opel 24 hodin“ zvyšují dodatečné bonusy a zvýhodnění: Ke každému zakoupenému vozu dostanou noví majitelé zdarma navíc také originální střešní nosič, zimní pneumatiky (při financování Opel Finance), Opel pojištění s 0% spoluúčastí a ývýhodněnou sazbou, vybrané originální příslušenství se bude prodávat za polovinu ceny… Silným argumentem je i prodloužená 5-letá záruka Opel, která ale platí i mimo kampaň standardně na všechny nové vozy Opel.

Více podrobností na Odkaz, infolince 800 101 101, na specializovaných stránkách Odkaz či u kteréhokoli autorizovaného prodejce automobilů Opel
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Opel Astra vyhrál evropský titul Auto roku / Car of the Year 2016

Vložil: jirka   dne: 09 Mar '16  
Opel Astra vyhrál vysoce prestižní evropskou anketu Auto roku / Car of the Year 2016! Od 58 motoristických novinářů ze 22 zemí Evropy dostala Astra celkem 309 bodů. Na druhém místě skončilo Volvo XC90 s 294 body a třetím v pořadí je Mazda MX-5 se 202 body.

Cenu Auto roku / Car of the Year 2016 převzal ředitel automobilky Opel Dr. Karl-Thomas Neumann z rukou předsedy novinářské poroty Hakana Matsona během zahájení 86. Mezinárodního autosalonu v Ženevě.

O titul krále silnic letos bojovalo více než 40 automobilových novinek, ze kterých v prvním kole vzešla sedmičlenná skupina finalistů, složená z vozů všech automobilových tříd a segmentů.

„Nová Astra reprezentuje start nové etapy Opelu a vítězství v nejprestižnější novinářské anketě jasně dokládá, že jsme na dobré cestě,“ říká Dr. Karl-Thomas Neumann. „Je pro nás velkou ctí vyhrát anketu, ve které rozhodují špičkoví motorističtí novináři z tolika různých zemí.“
Opel měl dosud ve své sbírce čtyři tituly Auto roku / Car of the Year, nová Astra tedy završila první pětici těchto ocenění. Kromě toho ale Astra vyhrála také např. mezinárodní cenu SAFETYBEST 2015 a získala i známou trofej Zlatý volant. Astra je také držitelkou maximálního „pětihvězdičkového“ hodnocení bezpečnosti od uznávané agentury Euro NCAP.


... Přečtěte si více
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Další nesmysl ministerstva dopravy: zákaz vjezdu náklaďáků platí i pro kombíky

Vložil: Jerry   dne: 11 Feb '16  
Ministerstvo dopravy rozšířilo od letošního ledna platnost značky B4 Zákaz vjezdu nákladních automobilů. Nově neplatí jen pro vozidla nad 3,5 tuny, ale pro všechna auta kategorie N kromě obytných aut. Na zákaz vjezdu do některých zón či jízdních pruhů si tak musejí dát pozor i řidiči malých dodávek, kombíků s přepážkou či pickupů.

Odkaz
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 

Opel GT Concept

Vložil: jirka   dne: 28 Jan '16  
Opel GT Concept: Takto budou vypadat budoucí sportovní vozy

 • Debut: Světová premiéra na autosalonu v Ženevě
  Emocionální studie: Puristický design vyráží dech
  Úspěšní předchůdci: Pokračovatel tradice Opel Experimental GT a Monza Concept
  Ryzí sportovní automobil: Motor „vpředu-uprostřed“, sekvenční převodovka, pohon zadních kol


Atraktivní studie Opel GT Concept se ve světové premiéře představí na 86. ženevském autosalonu (3. – 13. března 2016). Tato studie sportovního automobilu dokumentuje neustálý vývoj inovací značky Opel – svými tvary vyráží dech, styling je zredukovaný jen na ty nejzákladnější atributy. Čistokrevný atlet s motorem vpředu za přední nápravou (tzv. uložení „vpředu-uprostřed“) a s pohonem zadních kol je přímým následníkem legendárního modelu Opel GT i studie Monza Concept a posouvá filozofii skulpturálního designu značky Opel na novou úroveň. Tento sportovní model je avantgardní a puristický, odmítá cokoli, co by rušilo jeho čisté tvary. GT Concept nemá vnější kliky dveří, vnější zpětná zrcátka ani stěrače.

... Přečtěte si více
Poslat emailem  Tisknout  do PDF 
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 ... 75 76 77

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0771 sec,0.0306 z toho dotazů.