• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Re: omaga a kmitání spojkového pedálu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
pavel381
Odeslal: Saturday 04 October 2008 - 18:56:16
prosím o radu po výměně spojkového ložiska,spojky a přítlačáku mě kmitá packa na které je ovládací lanko spojkového pedálu a přenáší se to kmitání na spojkové pedál.Při sešláplé spojce je klid.Prosím o radu..díky všem
Poslední odpovědi
WISAStar
Odeslal: Tuesday 10 March 2009 - 17:38:56

pavel381 napsal ...

mám znova dotaz ohledně tohoto problému:prosím o radu po výměně spojkového ložiska,spojky a přítlačáku mě kmitá packa na které je ovládací lanko spojkového pedálu a přenáší se to kmitání na spojkový pedál.Při sešláplé spojce je klid.
Je možné že když je tam daný druhý starší setrvák že to mám vliv ?? jinak všechny ostatní díly byly nové ???jedná se o opel omega A
díky moc všem


Zvlneny setrvak... pak to kmita a pri pomalejsim rozjezdu to i nekdy houpe autem.
pavel381
Odeslal: Sunday 08 March 2009 - 17:31:12

mám znova dotaz ohledně tohoto problému:prosím o radu po výměně spojkového ložiska,spojky a přítlačáku mě kmitá packa na které je ovládací lanko spojkového pedálu a přenáší se to kmitání na spojkový pedál.Při sešláplé spojce je klid.
Je možné že když je tam daný druhý starší setrvák že to mám vliv ?? jinak všechny ostatní díly byly nové ???jedná se o opel omega A
díky moc všem
pavel381
Odeslal: Saturday 04 October 2008 - 20:39:05

myslel jsem že na lanku se jen seřizuje výška spojkového pedálu a záběr spojky nebo se pletu???
pavel381
Odeslal: Saturday 04 October 2008 - 20:35:34

tak to mě nenapadlo ( můžu se zeptat jak má být naplé?? a kde??? díky
Lhex
Odeslal: Saturday 04 October 2008 - 20:29:50

moment, ale lanko může přenášet vibrace jedině když je moc napnutý, seřídili jste to lanko dobře?
pavel381
Odeslal: Saturday 04 October 2008 - 19:58:07

požil jsem nové díly jen opravář říkal že se mu zdá to nové ložisko na tom trnu volné ale to se mě nezdá když to staré bylo v pohodě...
Legend
Odeslal: Saturday 04 October 2008 - 19:41:48

Je to Omega A nebo B? počítám že A, když je tam lanko. Použil jsi nové díly, nebo z jiného auta?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1257 sec,0.0946 z toho dotazů.