• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: lepí se ručka tachometru
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
telleke
Odeslal: Friday 14 November 2008 - 20:03:51
Zdravím
Mám zase další problém. Nějakým záhadným způsobem se mi začala "lepit" ručička tachometru (ukazatele rychlosti). Dám příklad: normálně plynule zrychluju, ručička se zastaví na 40km/h a dál se nepohybuje, najednou třeba skočí na 60km/h, pak se pohybuje třeba do 100km/h v pohodě. Pak pustím plyn, auto plynule zpomalí, už tam láduju trojku a ručička je pořád na 100km/h a najednou spadne na 70km/h. Je prakticky jedno, jestli zrychluji nebo spomaluji rychle nebo pomalu. Aby ručička spadna na správnou hodnotu, stačí klepnout do přístrojovky. Poté ukazuje správnou hodnotu. Z toho jsem usoudil, že to nebude náhonem tachometru, ale pouze budíkem. Setkal jste se někdo s takovou "závadou"? Dá se to nějak řešit, nebo se bude muset vyměnit přístrojovka? Jen dodám, že je jedno, jestli je v autě teplo, nebo zima. Celkem mě to šte a rád bych to odstranil. Budu rád za každé vaše postřehy. Díky

Mám VeA, rv. 93, otáčkoměr.
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Saturday 15 November 2008 - 09:38:39

Viděl bych to na výměnu budíků, ale můžeš je zkusit rozebrat a prozkoumat. Na VeA budou stát budíky docela málo.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0550 sec,0.0256 z toho dotazů.