• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Re: dualram dokorodoval
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
vrgadaa
Odeslal: Tuesday 02 June 2009 - 07:28:32
Odkaz
...
Odkaz
...
verdikt neopravitelne za rozumne penize
Da se to legalne prodat na nahradni dily?
...
vypada to na vrakal, ale lepsi nez se s tim zabit:-)
Poslední odpovědi
vrgadaa
Odeslal: Thursday 04 June 2009 - 21:18:42

a je pryc, at zije novy kral:-), mam euforii a jdu buchnout dalsi lahev sampusu. Dnes jsem jel z Moravy do Prahy busem, koupil, odjel po dalnici zpet, vyklidil modrou, odjel ji prodat aped chvili jsem se vratil, na prehazovani kol uz nemam silu, navic je chci nechat vyvazit.
...
ekonomicka strnka veci modra sla za 8litru, zelena byla porizena za 6. Je to jedna z poslednich ackovych, takze EURO 2-bursikovne 3litry a prepis s evidenckou litr. Takze upgrade mne vyjde na dvojku-to je bomba. Vcene ctvrt nadrze benzinu, dalnicni znamka na tento rok, dve sady kol s disky a nesjetymi gumami a letnaky na opelpavucinkach, knizka ja na to, original pricniky zamykatelne opel.
...
myslim, ze chapete,ze mam pocit, ze jsem vyhral v loterii
...
zatim jen jeden problem bud nevyvazena kola a nebo zvlnene kotouce (pri brzdeni ve vysich rychlostech) a prakrat problikla engine kontrolka bez zmeny chodu motoru
...
na jare servis, olej, svicky ma to rozvodovy retez a jede toi skoro jak ten trilitr (jen akcelerace je mensi). Vsechno funguje i el zrcatka, jo jeste nejede klima
...
bomba bomba, jdu dal chlastat
JardaB
Odeslal: Thursday 04 June 2009 - 17:52:23

Tak gratuluju Jen je mi divny - to ani neprehodis kola? A co ekovypalne, 3x vetsi, nez cena auta? Ja bych teda prohodil i motor, pokud je to za smesnou cenu, nechal bych si to na dily...
vrgadaa
Odeslal: Thursday 04 June 2009 - 16:54:01

a mam ji - stridani strazi, za hodinu pujde 3litr z domu:-(
...
posledni model koupeny u nas v republice jako vyprodej, pac zacinala becka, vsechno funguje, jen ma zvlneny kotouce, akcelerace je samozrejme mensi tech chybejicich 50 koniku je znat, al ejinak jede jak z praku a 240 tacho vytahne, coz na motor se 110kW je uctyhodny vykon. Cena naprosto smesna, neuveritelny mam druhy vanoce, vicemen jsem ji dostal pod stromecek, byvaly majitel sympatak-holt omegista, to se pozna
...
Odkaz
Odkaz
vrgadaa
Odeslal: Wednesday 03 June 2009 - 21:44:33

predni nosnik je taky na srot, tam ma cenu jen ten motor vyfuky a plyn (koukal jsem do dokladu, jeste propadlej neni). Pokud to dobre dopadne, tak ho zitra prodam na dily a za utrzeny penize koupim tyz den jinou ackovou omegu, drzte mi prosim palce
HERY
Odeslal: Wednesday 03 June 2009 - 09:46:36

PARDON JEDNOU ČIDLO KLIKY
hery
Odeslal: Wednesday 03 June 2009 - 09:43:47

tuhle sparu jsem vyvařoval poslední roky po zkušenostech preventivně oprava je co2 uplně v pohodě větší riziko dříma v přednim nosníku pod převodkou byva to skryté. po přechodu z A8V na B8V po 2 letech 500 000km. JEŠTĚ LEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALTERNATOR NAPNUTÍ,VAHA NENÍ,KROKAČ BEZ PORUCHY,JISKRA BEZ PORUCHY,KLADKA NA ROZVODECH SAMONAPINACÍ,LEPŠÍ KABELY,VENTILATORY CHLAZENÍ DOBRY,85KW BOHATĚ STAČÍ. AUTO JEDE LEHCE 190KM. POZOR ZA TYTO KM JSEM NEMUSEL PŘEMYŠLET PROČ AUTO NEJEDE!
vrgadaa
Odeslal: Wednesday 03 June 2009 - 08:56:37

dualram kladky nema, jen hydraulicky napinak rozvodoveho retezu, takze opravdu doskakal, teda popravde do dilny chybelo jeste 600 metru amusel potupne na lano:-)
...
pomlatily se tenkrat pisty od rozpdle klapky sani
mates
Odeslal: Wednesday 03 June 2009 - 08:43:33

No pokud by dualram zakukal nebo by ulítaly kladky, tak by taky nikam nedoskákal
K těm fordům...známej měl Mondeo 2,0 ghia - spokojenost, jeho žena Focuse - to samý, kamoš má Mondeo 2,0tdci - spokojenost. Fakt je ten, že těm autům dávají pravidelnou údržbu, né nějaký pytlíkování v garáži jak polovina z nás.
K těm Toyotám - vidím to na poškození od dealerů, aby servis vydělal aspoň na elektřinu !!(a)
vrgadaa
Odeslal: Tuesday 02 June 2009 - 21:52:35

vetsinou je to srdcovka, co pozoruji lidi, co zacali fordama, tak v nich jedou nafurt, podobne skodovkari atd, clovek si na nejakou znacku zvykne, filosfii ovladani, jizdni projevy. Co ale vim, tak zrovna laguna je jedno z nejpohodlnejsich aut, ale zatim je stale omeg dost. JInak tahat obyc omegu z ciziny smysl nema, ale u dualramu v republice o slusny kus prakticky nezavadis. Ja to tenkrat kupova s nadsenim, pac zrovna platilo nejaky nesmyslny omezeni dovozu starsich aut z ciziny a za 20 s cerstvou stk a legal plynem, manual s tempomatem, castecne vyvarenou-no nekup to:-), pritom to nikdo nechtel, zastrceny inzerat 2 mesice starej, jo jeste neni prodana...
...
no kdyz to shrnu, palivovy cepadlo, silentbloky motoru, guma pod prevodovkou u opla chtely za ten kousekgumy 17 litru (na vraku petikilo), tlumice motoru (takovy sikmy vzpery) jiny sedacky (total vybdleno), tapecirung kapoty, radio, cepy napravy, generalka motoru (sborka ze dvou), vyfuky, baterka, lozisko kardanu, oblozeni vpredu 2*, vzadu jednou, stahovacky oken, ovladani oken, dvoji rovnani hydraulikou, vodni pumpa, nekolik hadic, expanzni nadoba, porucha tempomatu, rucka, vyfuky komplet, katalyzatory, akumulator atd.
...
proste takovy standartni spolehlivy opel, ale nikde mne nikdy nenechal i stim vylagrovanym motorem doskakal pred dilnu., kampak se hrabou beckove sroty:-)

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0716 sec,0.0457 z toho dotazů.